wislocki12
23.08.18, 20:50
"Jest oficjalne potwierdzenie! Marek Jakubiak kandydatem Kukiz’15 w wyborach na prezydenta Warszawy: „Startuję, żeby wygrać”
Ciekawe, czy zaproponuje Jakiemu posadę wiceprezydenta? ;-)
wpolityce.pl/polityka/409071-marek-jakubiak-kandydatem-kukiz15-w-warszawie