x67x 19.11.18, 19:02 supernowosci24.pl/ma-tylko-15-lat-i-walczy-o-zycie/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
x67x Re: Pomoc dla Eryka 19.11.18, 19:15 zrzutka.pl/mam-na-imie-eryk-mam-15-lat-zbieram-na-leczenie-zlosliwego-nowotworu-kosci Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Wózki, pampersy i udręczone życie... 19.11.18, 19:44 Mam wrażenie, że PiS jest mało empatyczne w stosunku do chorych i niepełnosprawnych dzieci. :-( "W naszym wypłukanym z empatii społeczeństwie, jesteś zawsze sam i gdy chcesz sobie coś wywalczyć, musisz z kilofami ruszyć na stolicę. A niepełnosprawni mają tylko wózki, pampersy i udręczone życie." Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,23438552,galopujacy-major-racja-moralna-to-za-malo-niepelnosprawni.html Odpowiedz Link Zgłoś