Dodaj do ulubionych

Ostatnia misja?

08.05.20, 19:51
"Na nic nadzieje opozycji! Rzecznik PiS: Wniosek KO o odwołanie Jacka Sasina jest bezzasadny i zostanie odrzucony."
Mam nadzieję, że to była juz ostatnia misja człowieka gangstera z Wołomina! :-(

wpolityce.pl/polityka/499342-czerwinska-wniosek-ko-o-odwolanie-sasina-jest-bezzasadny
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Ostatnia misja? 08.05.20, 20:11
      "Miałem lecieć prezydenckim samolotem do Smoleńska, ale oddałem swoje miejsce - wspomniał we "Wstajesz i wiesz" Jacek Sasin z PiS. Dodał, że to pokazuje, jak o naszym życiu decydują rzeczy, które na co dzień nie uznajemy za ważne.
      - Oddałem swoje miejsce Katarzynie Doraczyńskiej, mojej współpracownicy z Kancelarii Prezydenta - powiedział Sasin, tłumacząc jednocześnie, że stało się to na jej prośbę."
      Pocałunek śmierci?

tvn24.pl/polska/sasin-mialem-leciec-do-smolenska-ale-oddalem-swoje-miejsce-w-samolocie-ra317606-3430618
    • wislocki12 Re: Ostatnia misja? 08.05.20, 20:13
      "Do Smoleńska na uroczystości 10. rocznicy katastrofy poleci delegacja państwowa. Będzie to premier i jego współpracownicy, przedstawiciele klubów partyjnych. Prawdopodobnie w podróż uda się też prezes PiS Jarosław Kaczyński. Poinformował o tym dziś wicepremier Jacek Sasin."
      Też nie wyszło... :-(

www.fronda.pl/a/kto-pojedzie-do-smolenska-sasin-wyjasnia,142008.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka