Dodaj do ulubionych

Wóz albo przewóz...

08.10.20, 20:26
"Ze Stanisławem Ożogiem, senatorem Prawa i Sprawiedliwości, rozmawia Mariusz Kamieniecki.
- Jak odebrał Pan słowa wiceszefowej Parlamentu Europejskiego Katariny Barley o finansowym zagłodzeniu wymierzone w Węgry, ale także w Polskę?
Nie da się tego opisać. Przyznam, że łatwiej byłoby mi komentować, gdyby takie słowa – choć haniebne – wypowiedział dajmy na to Francuz, Włoch czy Portugalczyk, natomiast słowa o zagłodzeniu w ustach polityka niemieckiego mają zupełnie inny wydźwięk."
Gdyby geodeta z Sokołowa, europoseł zresztą, miał choćby za grosz honoru to zamiast wypłakiwać się w podołek o. Rydzyka wystąpiłby z wnioskiem o wyjście Polski z UE, trzasnąłby drzwiami Brukseli, a przynajmniej zrezygnowałaby przyjmowania wynagrodzeń i innych profitów! :-(
PS Na dodatek germanofob!

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/227393,front-antypolski-wciaz-utrzymywany.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Wóz albo przewóz... 08.10.20, 20:29
   "Na konto europosła co miesiąc wpływa pensja o równowartości 37 tys. zł. Oznacza to, że przez pięć lat trwania kadencji zarobi ponad 1,7 mln zł. Każdy deputowany PE może liczyć też na tzw. dietę mieszkaniową i darmowe podróże. A po zakończeniu kadencji w Parlamencie Europejskim dostanie kolejny zastrzyk finansowy."

   businessinsider.com.pl/finanse/ile-zarabia-europosel-wybory-do-parlamentu-europejskiego-2019/zy1lfvg
   • wislocki12 Re: Wóz albo przewóz... 08.10.20, 21:00
    "Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych skierował do polskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez europosła Czarneckiego z PiS. Według śledczych UE, pobierał on nienależne zwroty kosztów podróży służbowych i diety. Czarnecki zasiada w PE od 16 lat, zarobił kilka milionów złotych"
    Ciągle im mało. :-(

    oko.press/unijni-sledczy-podejrzewaja-ze-ryszard-czarnecki-wyludzil-pieniadze-z-parlamentu-europejskiego/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka