Dodaj do ulubionych

Kanada bez Rydzyka

12.12.20, 20:20
"Niestety, wymierzone ataki na tę katolicką rozgłośnię spowodowały w Kanadzie wypowiedzenie umowy za pośrednictwem jednej z lokalnych stacji. I to po dwudziestu latach wzajemnej współpracy. Jak podkreślił o. Jacek Cydzik CSsR, dyrektor Centrali Radia Maryja, nie wszyscy słuchacze rozgłośni przeszli na odbiór radia poprzez satelitę lub internet. Nadal jest grupa osób, która korzysta z dotychczasowych możliwości słuchania audycji. Poinformował też, że zupełnie niespodziewanie otrzymał informację od szefa kanadyjskiej stacji, że ze skutkiem natychmiastowym nastąpi zerwanie wzajemnej współpracy. Jako przyczynę podano rzekome otrzymywane listy oskarżające Radio Maryja o nienawiść, antysemityzm i ksenofobię."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/230276,niesluszne-ataki-na-radio-maryja.html
Obserwuj wątek
   • e-zybi Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 16:49
    Myślę, że wiara ludzi ogłupia. Zbyt wielu chce praktykować nie zagłębiając się w teorię. I tego skutki widać na każdym kroku, naiwność i owczy pęd 😉
   • a.sdf.gh.kl Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 18:30
    Brawo Kanado! Tylko... dokąd zmierzasz? W ślepą uliczkę jak Europa? :-(
    www.google.com/search?q=minister+obrony+kanady&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03NT_dp7iY_tiE_wpBBwd4nD3ggpw:1607880446705&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjWsve2vcvtAhWIjosKHZSMAosQ_AUoAXoECBAQAw&biw=1264&bih=913
     • a.sdf.gh.kl Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 21:28
      Racjonalista, by nie dochodziło do takich dziwactw:
      "Przepisy, przepisami, ale wielu Argentyńczyków nie popiera ustalenia konkretnego limitu, który trzeba będzie przestrzegać. Jest tu stawiany argument podobny do tego, jaki wytaczano po decyzji o szerszym zatrudnieniu kobiet w armii. Wtedy również próbowano tłumaczyć, że równouprawnienie powinno polegać: nie na ustalaniu puli miejsc, ale na takim samym dostępie do stanowisk, przy identycznych warunkach do spełnienia. Przeciwnym tak rygorystycznie określanym limitom, jeżeli chodzi o osoby transpłciowe, ma być nawet około 90% argentyńskich żołnierzy.
      www.defence24.pl/co-setny-zolnierz-argentynski-ma-byc-transplciowy
      We łbach się przewraca z tym równouprawnieniem :-(
      • wislocki12 Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 21:55
       To całkiem niezły pomysł! Może wreszcie Duda przestałby popisywać się swoimi mądrościami. ;-)
       "Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie. A to jest po prostu ideologia - mówił przed kilkoma dniami Andrzej Duda. Homofobiczne słowa polskiego prezydenta cytowały najważniejsze światowe media. Teraz Duda tłumaczy się z nich, twierdząc, że jego wypowiedzi zostały "wyrwane z kontekstu".

       Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Andrzej-Duda-i-homofobiczne-slowa-o-LGBT.-Swiatowe-media-cytuja-prezydenta
       • a.sdf.gh.kl Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 22:11
        Duda ma rację :-(
        We łbach się ludziom od dobrobytu przewraca i wymyślają LGBT i podobne dziwactwa :-(
        Przykład? Soros, milioner któremu już się tak przewróciło, że nie ma odwrotu :-(
        • genia50 Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 22:27
         Ludzie tego sobie nie wymyślają, tacy się rodzą. Próbuje się wmówić, że to ludzkie decyzje, bo gdyby przyznano że takich ich P.Bóg stworzył, to przynajmniej ci wierzący nie śmieliby ich prześladować i z nich szydzić i nie byłoby na kim się wyżywać.
  • genia50 Re: Kanada bez Rydzyka 13.12.20, 20:25
   Dziwiłam się, że takie pieniądze dostaje z zagranicy głosząc nienawiść do innych , ale dobrze że wreszcie ktoś się tym zainteresował, chociaż wiele lat takiej szkodliwej działalności to o wiele za długo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka