Dodaj do ulubionych

Pakamera, decobazaar

26.08.10, 22:31
dziewczyny, próbowałyście się dostać do tych galerii ? Ja już parę razy
wysłałam zgłoszenia a odpowiedzi zawsze negatywne, ale mam wrażenie, że nawet
nie oglądają tych zdjęć. Macie jakieś doświadczenia na ten temat ?
Obserwuj wątek
    • ladyjm Re: Pakamera, decobazaar 27.08.10, 12:28
      moja kolezanka sprzedawala bizuterie na wylegarnia.com i uwagi mam nastepujace:
      - bizuteria mojej znajomej wcale nie byla jakas super i sprzedawala sie srednio
      - wylegarnia to najstarsza strona tego typu
      - wylegarnia kasuje dla siebie 40% a dla sprzedajacego zostaje 60% (minus
      ewentualny teoretyczny podatek, ktorego nikt nie placi)
      - teraz jest mnostwo takich galerii internetowych ale nie sa tak rozreklamowane
      • gazynia Re: Pakamera, decobazaar 02.09.10, 12:02
        Wiele osób sprzedających przez galerie ma zarejestrowana działalnośc i płaci
        podatek, nie możesz więc pisać, że praktycznie nikt nie płaci! Czy się nie
        opłaca sprzedawać przez galerie? Tak tez nie jest, bo wystawiając swój produkt
        do galerii podajesz cenę, którą za niego chcesz dostać, a galeria swoja marżę
        dolicza do Twojej ceny, a nie jak ktoś wyżej napisał dostajesz tylko 60%... Bzdura!
        Do Pakamery czy decobazaru jest baaardzo ciężko się dostać! Nie wiem jak
        decobazar, ale Pakamera przeglada zdjęcia. Kilka razy juz mi napisali, że
        przyjmą, jak poprawię zdjęcia, więc ktoś jednak je oglada!
        • shayneen Re: Pakamera, decobazaar 02.09.10, 13:41
          Dokładnie - zgadzam się z tym, co napisała gazynia... Sprzedaję w Pakamerze, mam legalną
          działalnośc, płacę ZUS i podatki... Nie narzekam na sprzedaż, co jest jednoznaczne z odpowiedzią na
          pytanie: "czy się opłaci". W ogóle uważam, że Pakamera jest chyba najlepszą galerią internetową -
          dobre warunki współpracy, wspaniali admini, świetni i wspierający się wzajemnie artyści... No i fajni
          (w moim przypadku wierni) klienci.
              • megi1235 Re: Pakamera, decobazaar 05.09.10, 15:38
                cytat odpowiedzi Decobazaar na zgłoszenie do działu vintage : "...robią bardzo
                dobrej jakości studyjne zdjęcia,
                najlepiej na manekinach lub modelkach." Rzeczywiście w dziale vintage można
                znaleźć bardzo dużo takich zdjęć... Ale pewnie tyle mają zgłoszeń, że większość
                pomijają.

• karolajna_ajna 2013 AKTUALNE DANE 30.07.13, 11:56
                  Co do aktualnie liczących się na rynku galerii (rok 2013) lista jest następująca:

1. decobazaar.com (prowizja 40%) i art-madam.pl (prowizja 23%)
                  2. pakamera.pl (prowizja 30%)

informację o pozycji danej galerii można łatwo sprawdzić za pomocą narzędzi do sprawdzania rankingu danego sklepu serpstat.pl:

serpstat.pl/domena/pakamera.pl
          • brimbolina Re: Pakamera, decobazaar 20.01.11, 13:10
            shayneen napisała:

> Dokładnie - zgadzam się z tym, co napisała gazynia... Sprzedaję w Pakamerze, ma
            > m legalną
            > działalnośc, płacę ZUS i podatki... Nie narzekam na sprzedaż, co jest jednoznac
            > zne z odpowiedzią na
            > pytanie: "czy się opłaci". W ogóle uważam, że Pakamera jest chyba najlepszą gal
            > erią internetową -
            > dobre warunki współpracy, wspaniali admini, świetni i wspierający się wzajemnie
            > artyści... No i fajni
            > (w moim przypadku wierni) klienci.
            Ja się w takim razie wypowiem jako klientka. Zamawiałam już kilka razy w Pakamerze i zawsze wszystko było ok, ale ostatnie zamówienie do mnie nie dotarło, dostaję jednego dnia (po tygodniu od wpłynięcia pieniędzy na konto) info, że torba wysłana, następnego, że przesyłka zaginęła. Torba miała być prezentem, a ja do tej pory nie mam torby, ani zwróconych pieniędzy, pakamera udaje, że coś robi i odsyła mnie do artystki, pani Ignatovicz, ta z kolei tłumaczy, że być może pomyliła coś i mi odpisze, ale jeszcze mi nie odpisała... Żałosne po prostu, żeby w dzisiejszych realiach tak traktować klientów. Zawiodłam się na maksa i nikomu nie polecam. Są na szczęście inne tego typu sklepy, o czym Pakamera chyba zapomina. Moja rodzina też ostatnio narzeka na kontakt z nimi i nieterminowość, chyba więc Pakamera traci dobrą opinię, którą kiedyś miała.
    • karolajna_ajna 2013 GALERIE HANDMADE 30.07.13, 12:01
      Co do aktualnie liczących się na rynku galerii (rok 2013) lista jest następująca:

1. decobazaar.com (prowizja 40%) i art-madam.pl (prowizja 23%)
      2. pakamera.pl (prowizja 30%)

informację o pozycji danej galerii można łatwo sprawdzić za pomocą narzędzi do sprawdzania rankingu danego sklepu serpstat.pl:

serpstat.pl/domena/art-madam.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka