Dodaj do ulubionych

Pomocy - IE8

13.09.09, 15:55
W explorerze 8 (w wersji 7 też tak było) nie wyświetla mi na głównej stronce
Wirtualnej Polski te 4 duże slajdy (we flashu). Mam niby wszystkie pluginy,
wtyczki adobe itp. Co jest grane?!
Obserwuj wątek
    • lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 16:22
      bulczanka napisał:
      > te 4 duże slajdy (we flashu)

      tam można wybrać (prawoklik→wyłącz flasha) i będzie jpeg
      masz pluginy czy nie:
      www.adobe.com/shockwave/welcome/
      • bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 16:40
        Teraz zainstalowałem shockwave i flash, zrobiłem restart i nic. Może coś w opcjach?
        • lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:07
          bulczanka napisał:

          > Teraz zainstalowałem shockwave i flash, zrobiłem restart i nic.

          a na stronie testowej Adobe masz "Installtion complete"
          • bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:48
            No tak. Dziwne. Na wp.pl w miejscu tych 4 slajdów jest biały pusty pasek.
            Zupełnie jakby obrazki na tej stronce były zablokowane. Ale żeby tylko na WP?
            • m.gregor Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:50
              Odinstaluj flash playera (z dodaj/usun programy) a potem zrestartuj komputer i
              zainstaluj go ponownie.
    • bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 18:29
      Zrobiłem tak i nadal NIC. Kurde chyba tak to będzie musiało zostać. Na mozilli
      wszystko OK a na explorerze lipa:(
      • lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 19:16
        bulczanka napisał:

        > Zrobiłem tak i nadal NIC

        a filmiki np.youtube
        • bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 19:59
          Filmiki na youtube działają (i w mozilli i IE8). Tylko ta główna stronka WP i te
          4 slajdy duże:((( Nie ma i tych obrazków i ikonek pogody nad nimi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka