bulczanka 13.09.09, 15:55 W explorerze 8 (w wersji 7 też tak było) nie wyświetla mi na głównej stronce Wirtualnej Polski te 4 duże slajdy (we flashu). Mam niby wszystkie pluginy, wtyczki adobe itp. Co jest grane?! Link Zgłoś Obserwuj wątek
lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 16:22 bulczanka napisał: > te 4 duże slajdy (we flashu) tam można wybrać (prawoklik→wyłącz flasha) i będzie jpeg masz pluginy czy nie: www.adobe.com/shockwave/welcome/ Link Zgłoś
bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 16:40 Teraz zainstalowałem shockwave i flash, zrobiłem restart i nic. Może coś w opcjach? Link Zgłoś
lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:07 bulczanka napisał: > Teraz zainstalowałem shockwave i flash, zrobiłem restart i nic. a na stronie testowej Adobe masz "Installtion complete" Link Zgłoś
bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:48 No tak. Dziwne. Na wp.pl w miejscu tych 4 slajdów jest biały pusty pasek. Zupełnie jakby obrazki na tej stronce były zablokowane. Ale żeby tylko na WP? Link Zgłoś
m.gregor Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 17:50 Odinstaluj flash playera (z dodaj/usun programy) a potem zrestartuj komputer i zainstaluj go ponownie. Link Zgłoś
bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 18:29 Zrobiłem tak i nadal NIC. Kurde chyba tak to będzie musiało zostać. Na mozilli wszystko OK a na explorerze lipa:( Link Zgłoś
lemari Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 19:16 bulczanka napisał: > Zrobiłem tak i nadal NIC a filmiki np.youtube Link Zgłoś
bulczanka Re: Pomocy - IE8 13.09.09, 19:59 Filmiki na youtube działają (i w mozilli i IE8). Tylko ta główna stronka WP i te 4 slajdy duże:((( Nie ma i tych obrazków i ikonek pogody nad nimi. Link Zgłoś