Dodaj do ulubionych

Problem z bootowaniem z USB na Gigabyte 965P

IP: 195.149.95.* 29.09.09, 11:49
Przy próbie bootowania (dowolnej dystrybucji linuxa) z pendrive (Kingston DT
4GB FAT16),
Ustawiam w Biosie hard-disk boot priority opcję "add-in cards" jako pierwszą i
mam komunikat: "Bootmgr is missing..".
Płyta: Gigabyte 965P-S3, próbowałem z biosami: F11, F13 i F14A.
Na innym komputerze działa bez problemu.
Ma ktoś jakiś pomyśł?
Obserwuj wątek
    • Gość: asdf Re: Problem z bootowaniem z USB na Gigabyte 965P IP: *.aster.pl 29.09.09, 12:07
      forum.pclab.pl/index.php?s=2f517c6ca513a835a98e68c2af8ff30d&showtopic=508216&st=0&p=7103072&#entry7103072
      • Gość: kriss Re: Problem z bootowaniem z USB na Gigabyte 965P IP: *.chello.pl 29.09.09, 17:32
        Tak jak napisałem problem w tym, że pendrive na innym kompie działa:)
        • Gość: kriss Re: Problem z bootowaniem z USB na Gigabyte 965P IP: 195.149.95.* 30.09.09, 12:36
          Problem rozwiązany. Skorzystałem z tego narzędzia HP sformatowałem FAT32
          zainstalowałem MSDOS i się zabootowało na tym PC

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka