17.01.04, 15:59
jerzeli masz niepotrzebna amige i chciałbys oddac ja biednej rodzinie gdzie
dzieci widza zabawki i słodycze tylko na wystawach w slklepie to napisz
sppu@o2.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka