Gość: karny
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.01.04, 21:15
to najleprza gra jaką kiedy kolwiek widziałem na oczy a grałem
w wiele ciekawych gier. Ta gra nie ma właściwie minusów poza
jednym uszczerbkiem pwoinien być bardziej ozbudowany tryb walki
to znaczy więcej trików do atakowania przeciwników. Po długiej
grze staje się walka coraz bardziej nudna. Ale poza tym małym
uchybieniem gra jet super zawaliście bąbowa, i zapewnia
wspaniałą zabawę na dł€gie zimowe wieczory.