Dodaj do ulubionych

Pobranie visty

IP: *.solaris.ds.polsl.pl 24.01.10, 16:24
Skad moge zdobyc angielska viste home prenium, tak aby zainstalowac ze swojego
klucza, ponac da sie pobrac ze strony microsoftu? tylko ja tego za nic nigdzie
nie widze............
Obserwuj wątek
    • teerly Re: Pobranie visty 24.01.10, 16:58
      wpisz vista download w google a jak sie nie da to zadzwon do centrali w polsce,
      tam nawet masz obsluge w jezyku polskim i ci powiedza co i jak i juz :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka