Gość: Helpme IP: *.solaris.ds.polsl.pl 24.01.10, 16:24 Skad moge zdobyc angielska viste home prenium, tak aby zainstalowac ze swojego klucza, ponac da sie pobrac ze strony microsoftu? tylko ja tego za nic nigdzie nie widze............ Link Zgłoś Obserwuj wątek
teerly Re: Pobranie visty 24.01.10, 16:58 wpisz vista download w google a jak sie nie da to zadzwon do centrali w polsce, tam nawet masz obsluge w jezyku polskim i ci powiedza co i jak i juz :) Link Zgłoś