Gość: daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 10:59 Jak rozpakowac pliki z tym rozszerzeniem??? Bardzo prosze o pomoc Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Erwin Re: pliki *.iso IP: *.slupiec.sdi.tpnet.pl 15.02.04, 11:07 Do czego jest Ci potrzebny rozpakowany plik ISO ? Jesli chcesz zagladnac do srodka takiego pliku to wystarczy Ci ISOBuster www.smart-projects.net . Na oko podejrzewam, ze niemasz pojecia tez o czym mowisz dlatego skieruje Ci odrazu tutaj www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=2030#Nagrywanie%20obrazow%20p%B3yt Link Zgłoś
Gość: daria Re: pliki *.iso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 12:58 Hmm, chodzi mi o to, se sciagnelam sobie kurs do robienia www / nazwa pliku : multimedialny_kurs_tworzenia_stron_internetowych_programu_flash_pl.iso /. Nie mam pojecia w czym ten plik otworzyc / albo rozpakowac/, by z niego skorzystac :(. Dzieki za odpowiedz Link Zgłoś
elektron_staly_nick Re: pliki *.iso 15.02.04, 13:01 Gość portalu: daria napisał(a): > Hmm, chodzi mi o to, se sciagnelam sobie kurs do robienia www / nazwa pliku : > multimedialny_kurs_tworzenia_stron_internetowych_programu_flash_pl.iso /. > Nie mam pojecia w czym ten plik otworzyc / albo rozpakowac/, by z niego > skorzystac :(. > > Dzieki za odpowiedz otwórz program do nagrywania płyt i go sobie nagraj na płyte ewentualnie możesz spróbować jakiś virtual cd pzdr Link Zgłoś
maciejpoczta Re: pliki *.iso 15.02.04, 13:09 Ogólnie - Pliki *.iso są to obrazy płyt. Możesz taki plik nagrać na płytę dowolnym programem do nagrywania, lub otworzyć za pomocą wirtualnego napędu. Wirtualne napędy tworzy program DaemonTools. Tworzą je również niektóre programy do kopiowania płyt np. CloneCD, Alkohol 120%. WinISO natomiast jest programem, który co prawda nie tworzy napędu, ale pozwala otworzyć plik *.iso. Po otworzeniu pliku w którymś z w\wym aplikacji, musisz zainstalować program na dysku. Link Zgłoś
Gość: daria Re: pliki *.iso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 19:44 Wypalilam plik w nero - wg tego linku, ktory podal mi Erwin, niestety plyty nie mozna odczytac, przy jej uruchamianiu wyskakuje informacja, ze "system windows nie moze czytaz z tego typu dysku. dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows". Co mam z tym zrobic??? Moze zle cos zaznaczylam :(. Moze mi ktos pomoc??? Daria Link Zgłoś
maciejpoczta Re: pliki *.iso 15.02.04, 19:50 A jak nagrywałaś? Zaznaczyłaś "Nagraj CD z obrazu"? Zainstaluj DaemonTools, jest darmowy i sprubój otworzyć plik w wirtualnym napędzie. Link Zgłoś
Gość: daria Re: pliki *.iso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 22:05 w wirtualnym napedzie plik ten otworze, niestety, plytki ktore nagralam nie dzialaja :(. Nagrywalam w Nero i wg instrukcji Link Zgłoś
Gość: gamer Re: pliki *.iso IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.04, 22:20 a skąd ściągnęłaś ten plik? Link Zgłoś
slav_ Re: pliki *.iso 15.02.04, 23:40 Przeczytałem wątek i mam wątpliwości czy nagrywałaś prawidłowo. Jeśli wirtualny CD "odtwarza" obraz jako CD to obraz jest poprawny. W nero trzeba użyć funkcji "nagraj plik obrazu" a nie po prostu wypalić plik na płtytce (bo nadal będziesz miała obraz a nie CD z tego obrazu) - czy na pewno tak zrobiłaś ? Jeśli tak to jeszcze płyta mogła być zabezpieczona przed kopiowaniem i mimo prawidłowego nagrania płyta nie da się odtworzyć (tzn. da się ale trzeba zadać sobie więcej trudu :-) ). Czego to obraz? Link Zgłoś
Gość: daria Re: pliki *.iso IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.04, 00:31 slaw, dobrze wypalilam plytke - zrobilam to wedlug informacji ze strony, ktorej link sie pojawil w tym poscie - nie mam pojecia dlaczego nie chce mi tej plyty czytac Link Zgłoś
slav_ Re: pliki *.iso 16.02.04, 18:04 Ja też nie :-). Jeśli dasz priva podeślę Ci WinImage ktorym będziesz mogła "podejrzeć" strukturę plików w obrazie. Sprawdzisz czy struktura plków w obrazie jest taka sama jak na wypalonej płytce. Ale raczej tak powinno być. A w jakim formacie (tzn jakie rozszerzenie posiada) ten "kurs" ( czyli plik na płytce uzyskany sposobem "nagraj obraz") ? Czy jest to jakiś instalujący sie program czyli na płytce masz "coś.exe"? bo często takie kursy to .html wymagające tylko otwarcia przeglądarką internetową. Wskaż CD, daj "otwórz" i napisz (nazwy) jakie pliki widzisz w oknie exploratora (bez ich otwierania) a zwłaszcza jakie mają rozszerzenia. Link Zgłoś
Gość: kris Re: pliki *.iso IP: *.lodz.dialog.net.pl 15.02.04, 22:20 możesz wypakować go też z pliku ISO do dowolnego folderu który wskażesz za pomocą programu WinISO pozdr... Link Zgłoś