Gość: Katz
IP: *.crowley.pl
18.02.04, 14:52
Przesiadłem sie na nowy komputer. W starym korzystałem z Microsoft Outlook i Win98, w nowym ten sam Outlook i WinXP. W tej chwili mam w nowym komputerze dwa dyski: master z Win XP i slave przeniesiony ze starego komputera. W żaden sposób nie mogę odnaleźć starej poczty. Co więcej, nie mogę zlokalizować pliku z aktualną pocztą. Moim celem jest odnalezienie starej poczty i zaimportowanie jej do pliku z pocztą bieżącą. Czy ktoś z Was (z Państwa) potrafi pomóc?
Pozdrawiam