Dodaj do ulubionych

Microsoft Outlook

IP: *.crowley.pl 18.02.04, 14:52
Przesiadłem sie na nowy komputer. W starym korzystałem z Microsoft Outlook i Win98, w nowym ten sam Outlook i WinXP. W tej chwili mam w nowym komputerze dwa dyski: master z Win XP i slave przeniesiony ze starego komputera. W żaden sposób nie mogę odnaleźć starej poczty. Co więcej, nie mogę zlokalizować pliku z aktualną pocztą. Moim celem jest odnalezienie starej poczty i zaimportowanie jej do pliku z pocztą bieżącą. Czy ktoś z Was (z Państwa) potrafi pomóc?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: importer Mam nadzieję że chodzi Ci o Outlook Express.... IP: *.com / 66.36.249.* 18.02.04, 16:01
      ..bo jak nie ,to szkoda było tego pisania.Zobacz tu: allegro.
      pl/phorum/read.php?f=268&i=71970&t=71970
    • Gość: importer nie wyszło. Powtorka... IP: *.com / 66.36.249.* 18.02.04, 16:07
      allegro.pl/phorum/read.php?f=268&i=71970&t=71970

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka