baal82 20.02.04, 11:41 czy ktos wie jaka jest funkcja do pokazywania czasu w Perl'u? potrzebuje czasu w formacie yyyy-mm-dd hh:mm:ss Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: pollak Re: perl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.04, 18:31 perldoc POSIX man strftime Link Zgłoś