20.02.04, 11:41
czy ktos wie jaka jest funkcja do pokazywania czasu w Perl'u? potrzebuje
czasu w formacie yyyy-mm-dd hh:mm:ss
Obserwuj wątek
    • Gość: pollak Re: perl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.04, 18:31
      perldoc POSIX
      man strftime

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka