Gość: fuks IP: *.tkb.net.pl 21.02.04, 14:48 Mam internet przez kablówkę i dlaczego niemogę grać przez internet? Np. w unrealu wyskakuje mi "conection filed". Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: poborca Wyskakuje Ci pewnie "failed" nie "filed", a z .... IP: *.com / 66.36.249.* 21.02.04, 21:19 tego można najwyżej wywnioskować, że nie zapłaciłeś ostatniego rachunku za internet :-))) Link Zgłoś
barracuda7110 Re: problem z połączeniem 21.02.04, 22:43 Może masz zablokowane porty, które są wymagane przez Unreala do gry przez sieć. Sprawdź, które są potrzebne i zadzwoń do administratora sieci. Link Zgłoś