Dodaj do ulubionych

problem z m.office xp - WORD

IP: 78.8.182.* 07.11.10, 18:12
witam,
przy pisaniu tekstu na brudno, chciałem oddzielić tekst gotowy od reszty i wstawiłem myślniki, które nagle połączyły się w jedną linię. przy każdym kolejnym enterze linia ta się mnożyła i teraz mam na końcu tekstu 3 linie, których nie mogę w żaden sposób usunąć ani nawet zaznaczyć.
Co robić? pomocy!
Obserwuj wątek
    • serenita123 Re: problem z m.office xp - WORD 07.11.10, 20:19
      to opcja Autokorekty
      w zakładce "Autoformatowanie podczas pisania" wyłącz "Obramowania"

      klik-> o tak

      • Gość: maciek Re: problem z m.office xp - WORD IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.11.10, 18:33
        dziękuję ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka