Gość: Arek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.05.04, 02:51
Witam wszystkich którzy cierpią na bezsennosc. Chodze sobie po swiecie i
przed chwila zdarzylo mi sie takie cos. Mój antywir poinformowal ze z jakiejs
strony przylecial do mnie trojanik no to ja go bęc i niby wszystko w porzadku
a gdy kliknąlem strone startowa to sie okazało ze ze startu znikla " gazeta.
pl" a pojawil sie www.bestsearch.com, zmienilem recznie strone startowa,
wyczyscilem cookie i nic czas ten www.bestsearch.com sam sie ustawia na
starcie. Jezeli to jest proste to prosze nie wyzywajcie mnie od...... z gory
dzieki za rade