motodawca1
04.06.04, 22:10
Zawsze powtarzałem, że p2p to nie dla mnie, że szpiegują, że wirusy, ze bla
bla bla.
Niestety, niedawno zostałem zmuszony do zianstalowania Kazaa 2.6.3, poniważ
muszę sciągnąc sobie filmik (rozpowszechniany w sieci tylko poprzez p2p,
amatorszczyzna, nie okrada nikogo, twórca chce by jego dzieło dotarło do
ludzi, ale oficjalnie sie nie da).
No i zaczęło się!
programy Ad-aware wariują,
co usunę jakiegoś szpiega kazaa pada i instalka od początku (a film, ktory
chce ściagnąć ma prawie 800 Mega i u mnie to potrwa jeszcze jeden dzień
minimum), do tego wyskakuja mi okiemka pop-up, łapię jakieś śmieci....
załamac się idzie!
Prosze więc o poradę - co w zamian. Kazaa mi nie odpowiada.
Jest popularna, ale to szczerze mówiąc syf....
Pomożecie?