Dodaj do ulubionych

Jeśłi nie Kazaa to co?

04.06.04, 22:10
Zawsze powtarzałem, że p2p to nie dla mnie, że szpiegują, że wirusy, ze bla
bla bla.
Niestety, niedawno zostałem zmuszony do zianstalowania Kazaa 2.6.3, poniważ
muszę sciągnąc sobie filmik (rozpowszechniany w sieci tylko poprzez p2p,
amatorszczyzna, nie okrada nikogo, twórca chce by jego dzieło dotarło do
ludzi, ale oficjalnie sie nie da).
No i zaczęło się!
programy Ad-aware wariują,
co usunę jakiegoś szpiega kazaa pada i instalka od początku (a film, ktory
chce ściagnąć ma prawie 800 Mega i u mnie to potrwa jeszcze jeden dzień
minimum), do tego wyskakuja mi okiemka pop-up, łapię jakieś śmieci....
załamac się idzie!
Prosze więc o poradę - co w zamian. Kazaa mi nie odpowiada.
Jest popularna, ale to szczerze mówiąc syf....
Pomożecie?
Obserwuj wątek
    • Gość: AmonRa Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.pol / *.pol-net.com.pl 04.06.04, 22:17
      Sam program Kazaa to nie syf, tylko jeden z najlepszych w swoim rodzaju; tę negatywną otoczkę tworzą dołączane do niego programy ad/spy-ware (moduły szpiegowskie, reklamy...) - używanie Ad-aware i innych antyszpiegowskich aplikacji nic nie da, ponieważ samo oryginalne KMD jest od nich uzależnione; zamiast walczyć z wiatrakami, poszukaj programów Kazaa Lite K++, CleanKMD - oferują jeszcze lepszą efektywność (możesz np. wyłączyć udostępnianie, masz stały participation level) a pozbawione są wspomnianego wyżej malware. W ostateczności możesz rozejrzeć się nad np. iMesh Lite (także dobry, bez świ ństw).
    • esiog Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 04.06.04, 22:40
      Direct Connect ++ w google wpisz DC++
    • motodawca1 Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 04.06.04, 23:13
      Czy DC++ jest wolny od "szpiegujących wtyczek"?
      • Gość: stary wiarus Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.toya.net.pl 05.06.04, 10:56
        Kazaa Lite jest wolna od tego, jak piszesz, "syfu". Możesz ją ściągnac
        stąd:www.kazaalite.pl/start.html
        Dodatkowo doskonale współpracuje z moim antywirusem.Mam darmowego avasta,który
        jak tylko wyczuje,że próbuję ściągnąć jakieś paskudztwo, natychmiast mi o tym
        melduje i skutecznie blokuje. W ten sposób nigdy nie miałem do czynienia z
        żadnym syfem.
        Czasem tylko może się zdarzyć, że nie ściągnę jakiegoś cracka,ale jak wiadomo, w
        nich nieraz można złapać różności. Pozdrawiam
        • Gość: Gość Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.04, 12:00
          Na DC nie ma tego problemu.
          To jest soft freeware'owy, wolny od syfow.
          Praktycznie wszystko co tam znajdziesz jest pewne - jeszcze nigdy nie
          sciagnalem stamtad nic zainfekowanego.
    • Gość: bzykbzyk Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! IP: *.nas1.honolulu1.hi.us.da.qwest.net 05.06.04, 14:55
      KaZaA Lite bes scumware!

      Ta versja zostala zabroniona przez sad po wytoczeniu sprawy sadowej.

      JEST DOSKONALA!

      www.dl1.oldversion.com/x/kazaalite243.exe
      DC (Direct Connect ???? ludzie nie zartujcie - to doskonaly KAWAL!


      Mozna jeszcze www.shareaza.com Nowa WERSJA 2.0!

      home.tiscali.no/eks/Shareaza_2.0.0.0.exe

      128.241.220.10/shareaza/Shareaza_2.0.0.0.exe

      webpages.charter.net/shareaza/Shareaza_2.0.0.0.exe






      • Gość: Gość Re: Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.04, 15:12
        Co Ci sie w DC++ nie podoba?

        Na Kazaa jest cala masa fake mp3, a na DC nie doswiadczylem tego ani razu. W
        ogole DC to pewne zrodlo.
        • Gość: stary wiarus Re: Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! IP: *.toya.net.pl 05.06.04, 15:51
          Gość portalu: Gość napisał(a):

          > Co Ci sie w DC++ nie podoba?
          >
          > Na Kazaa jest cala masa fake mp3, a na DC nie doswiadczylem tego ani razu. W
          > ogole DC to pewne zrodlo.

          Kazaa Lite jest w porządku. A podejrzane g...a są likwidowane przez avasta już
          przy PRÓBIE ściągania. I nie wiem, co to zainfekowany plik.
          Poza tym uważam, że dość liczne opinie o tym, że na pewno inne programy są
          świetne, tylko ta nieszczęsna kazaa to syf, w dużej części spowodowane są tym,
          że licznej grupie użytkowników po prostu nie chce się zajrzeć do ustawień programu.
          Mniej lenistwa, to zazwyczaj mniej problemów.
          I na koniec-większa popularność programu oznacza również większą ilość
          dostępnych plików do pobrania. A tu kazaa bije resztę na głowę.
          • lukesky1 Re: Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! 05.06.04, 18:46
            Dla mnie liczy sie nie ilosc, ale jakosc. I tu DC wygrywa bezapelacyjnie.
            Poza tym na DC znajdzie sie perelki, o ktorych uzywajac Kazaa mozna pomarzyc.
            • Gość: mgregor Re: Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 07.06.04, 22:27
              Popieram...Nic poza DC nie daje takiej latwosci i bezpieczenstwa (pod wzgledem
              tego ze sciagasz to co chcesz i niezawirusowane) sciagania.
        • Gość: bzykbzyk. Re: Tylko KaZaA Lite! i Shareaza! IP: *.nas1.honolulu1.hi.us.da.qwest.net 07.06.04, 04:32
          Gość napisał(a):

          > Co Ci sie w DC++ nie podoba?
          >
          > Na Kazaa jest cala masa fake mp3, a na DC nie doswiadczylem tego ani razu. W
          > ogole DC to pewne zrodlo.

          Jezeli na KaZaA sa fake mp3, one beda na wszystkich P2P.

          KaZaA jest bardzo dobra bo ma duzeo osob ktore sa na sieci.

          Wczoraj testowalem najnowsza Shareaze i musze przyznac ze jest doskonala
          i po zaczeciu download pozwala na sprawdzenie czy file jest dobra, ma
          wbudowany "movie player".

          Link podalem poprzednio.

          Shareaza uzywa Gnutella 1 i Gnutella2 i mule networks.
    • motodawca1 Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 05.06.04, 20:42
      LUDZIE!! JESTEŚCIE REWELACYJNI!!
      ale szczerze mówiąc wiedzialem, że mogę na Was liczyć.
      Serdeczne dzięki - ściągam DC++ i sprobuke Kazy Lite i tej zabronionej przez
      sąd.
      Jeszcze raz serdeczne dzięki!
    • motodawca1 Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 06.06.04, 23:40
      Kazaa Lite - SUPER!
      Ale DC++ chce .Net Passporta - a ja nie mam aż tyle zaufania do Microsoftu..
      Na razie pogrzebię w Kazie
      Ale serdeczne dzieki wszyskim!
      • Gość: stary wiarus Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.toya.net.pl 06.06.04, 23:48
        A więc miłego ściągania!
    • Gość: sw mlDonkey IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 07.06.04, 10:35
      Obsługuje masę sieci, w tym KaZaA, eDonkey2000, Gnutella, Soulseek, DC i BitTorrent.
      • Gość: w Re: mlDonkey IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.04, 22:05
        gdyby gość naprawdę chciał rozpowszechnić swoje dzieło przez P2P to by
        skorzystował z edonkeya/emule w odróżnieniu od innych wanalazków,ściągający
        dzielą się z innymi nie mają całego filmu na dysku,i dzięki temu na emule jest
        wszystko a na kazie same fake i mp3 wpuszczone przez riia
        • Gość: stary wiarus Re: mlDonkey IP: *.toya.net.pl 08.06.04, 00:04
          Gość portalu: w napisał(a):
          > dzielą się z innymi nie mają całego filmu na dysku,i dzięki temu na emule jest
          > wszystko a na kazie same fake i mp3 wpuszczone przez riia

          Pamiętam te kolejki w mułku; a tak poza tym wygląda na to, że nie czytujesz
          poprzednich postów. Zadałeś sobie kiedy trud, by przejrzeć ustawienia kazaa
          lite? "mp3 wpuszczone przez riia"? Odhaczałeś odpowiednią blokadkę?
    • tutaj_jestem Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 07.06.04, 22:23
      Ja polecam ściąganie z binarek, programik GrabIt. Zna ktoś? Aktualnie ciągnę
      sobie Allo Allo, prolog i odcinek 1 ;-)))).
      binaries.bigg.pl/ - i wszystko jasne
      PZDR
      • Gość: malcolm_y Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 23:23
        z jakiego serwera news korzystasz?
        bo ja z jakiegoś takiego, w którym nie ma mp3 ani filmów
        • tutaj_jestem Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 08.06.04, 09:45
          Ja korzystam z alt.news.tpi
          a sciągam z alt.binaries.pl.divx, alt.binaries.pl.mp3 itd itp...
          • tutaj_jestem Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 08.06.04, 16:56
            tutaj_jestem napisał:

            > Ja korzystam z alt.news.tpi
            Sorki :-) oczywiście chodziło o news.tpi.pl (wpisać w programie jako host name)

            > a sciągam z alt.binaries.pl.divx, alt.binaries.pl.mp3 itd itp...
    • jaszaucha Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 07.06.04, 22:42
      Lepszy od kazzy jest eMule, eDonkey i Overnet
      spróbuj tych
      • Gość: stary wiarus Re: Jeśłi nie Kazaa to co? IP: *.toya.net.pl 07.06.04, 23:50
        Ludzie, powoli!
        Człek już sobie spokojnie siadał do ściągania, a teraz znów ma mętlik w głowie!
        Chyba mu nie pomogliśmy.
        • motodawca1 Re: Jeśłi nie Kazaa to co? 08.06.04, 09:17
          nie mam mętliku - p2p potrzebuje dościągnięcia 2-3 filmów
          i po tym deinstalacja kazy i przywracanie systemy do wyglądy sprze
          zainstalowania kazy.
          Kazaa Lite jest OK - do tej pory żadnego pop-upa, szpiega, czy wirusa...
          W normalnej Kazie - WRRRRRR! Myślałem, że nerwicy dostane...
          Ale i Kazie Lite ściagam pliki, które nie są tym za co są podawane.
          (chyba Fake tym mianem sie określa)
          DLatego jeśzcze trochę będę ściągal.
          Dziękuję za Waszą pomoc!
    • Gość: Yansen eMule IP: *.ftj.agh.edu.pl 08.06.04, 10:43
      Polecam eMule. Pliki ściąga się nie wyszukując (nie wiadomo co się trafi) ale z
      zweryfikowanych źródeł. eMule ma bardzo bogatą bazę linków. Każdy plik posiada
      sumę kontrolną - jeśli ta się nie zgadza to wiadomo, że to nie ten plik
      (eMule "widzi" to automatycznie). W celu obejrzenia bazy linków zobacz np.:
      www.osloskop.net/
      www.osiolek.pl/
      www.emulek.com/
      www.the-realworld.de/
      i wiele wiele innych. Jest tam też (niestety) dużo nielegalnych rzeczy
      (najnowsze filmy itd.) ale też sporo takich których już nawet w wypożyczalniach
      nie ma a telewizja puszcza raz na 100 la o godzinie 23.55 :-).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka