Dodaj do ulubionych

Przekonajcie kolegę do Linuxa

26.07.04, 22:25
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=14456808&v=2&s=0
Trzeba coś zrobić, dla siebie, dla kolegi, dla rozwoju Linuxa, Chyba zależy
nam na zwiększeniu popolacji pingwinów. Trzeba przeciwdziałać grabierczej
polityce MS.
Obserwuj wątek
    • hanatol Re: Przekonajcie kolegę do Linuxa 26.07.04, 22:35
      Nie przesadzajmy. Nie wolno nikogo uszczęśliwiać na siłę.
      Niech każdy uzywa czego chce, (byleby mnie do tego nie zmuszał).
      • eressea Re: Przekonajcie kolegę do Linuxa 27.07.04, 00:11
        Widać, że człowiek chce windowsa, niech sobie uzywa windowsa. Dla jakiej idei
        mamy go przekonywać?
    • hippolin Re: Przekonajcie kolegę do Linuxa 28.07.04, 14:18
      Rożnie to bywa. Myślę, że wiele osób po pierwszym kontakcie zostaje zrażonych
      trudnościami. Ludzie zapominają, że wingrozy też musieli się nauczyć. Ja wytrwałem np. tylko
      dlatego, że chciałem coś innego, żeby pochwalić się przed kolegami. Z początku tylko ta myśl
      mobilizowała mnie żeby nie wyrzućić Linuxa, ale jak się nauczyłem to już teraz nie chcę
      zmienić.
      • bokaj Re: Przekonajcie kolegę do Linuxa 28.07.04, 17:24
        z tym Twoim Auroxem 9.1 to jeszcze prawda?
        nie próbowałeś nowszego?
        • hippolin Re: Przekonajcie kolegę do Linuxa 28.07.04, 17:36
          bokaj napisał:

          > z tym Twoim Auroxem 9.1 to jeszcze prawda?
          > nie próbowałeś nowszego?

          Prawda. A pierwsze kroki robiłem na RH7.2, ale to było w szkole. Jakieś ponad
          pół roku temu go kupiłem w LExtra+, ale na dobrą sprawę to używam od miesiąca,
          za wcześnie na zmianę. Jak sobie poczytasz to forum to się dowiesz, że mam
          zamiar zmienić, na MDK 10.0, może nawet na MDK 10.1 (testowa narazie) lub Aur 10
          (dopiero we wrześniu), Bo mi wolno działa, a w tej wersji nie mogę zainstalować
          IceWM. Gdybym miał lepszego kompa to bym nic nie zmieniał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka