Dodaj do ulubionych

Inwestowanie w notebook'a

IP: *.216-78-194.adsl-fix.skynet.be 17.09.04, 17:04
Witam, takie pytanko mam.

Mam notebooka Fujitsu Siemens liteline celeron 550mhz, 256RAM, 6HDD. Komputer
jest OK, ale chciałbym go trochę przyspieszyć. Chodzi pod XP i wykorzystuję
go do pracy (bez grafiki, za to z dużymi plikami xls, pakietami
statystycznymi) + internet i poczta oczywiście. Czy i co warto dorzucić? Czy
trzeba na coś specjalnie uważać biorąc pod uwagę np specyfikę marki?

Części kupowałbym na allegro, bo kupuję tam prawie wszystko (łącznie z tymże
komputerem) i do tej pory się nie zawiodłem, a jest wyraźnie taniej niż w
komisach i sklepach.

Ewentualnie, czy dać sobie spokój, sprzedać i kupić coś mocniejszego?

Budżet: 1000-1500 zł na części, ew. 3000 na notebooka (tego mogę sprzedać za
ok 1500)

pozdrawiam,
gavroche26
Obserwuj wątek
    • Gość: ar Re: Inwestowanie w notebook'a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 17:17
      ja bym uderzyl tez z tym pytaniem do centralnego serwisu fujitsu-siemens w
      Warszawie:
      RAM Serwis Al. Jerezolimskie, ale dokladniejszych namiarow nie znam (mozesz
      zadzwonic na infolinie FSC, zeby Ci podali).

      Wiem, ze tam na pewno sa osoby kompetentne, zeby Ci powiedziec czy to sie
      oplaca, mozna sie z nim dogadac i moga miec na zbyciu jakies komponenty tez, ale
      jakbys mial swoje to tez wstawia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka