Gość: gavroche26
IP: *.216-78-194.adsl-fix.skynet.be
17.09.04, 17:04
Witam, takie pytanko mam.
Mam notebooka Fujitsu Siemens liteline celeron 550mhz, 256RAM, 6HDD. Komputer
jest OK, ale chciałbym go trochę przyspieszyć. Chodzi pod XP i wykorzystuję
go do pracy (bez grafiki, za to z dużymi plikami xls, pakietami
statystycznymi) + internet i poczta oczywiście. Czy i co warto dorzucić? Czy
trzeba na coś specjalnie uważać biorąc pod uwagę np specyfikę marki?
Części kupowałbym na allegro, bo kupuję tam prawie wszystko (łącznie z tymże
komputerem) i do tej pory się nie zawiodłem, a jest wyraźnie taniej niż w
komisach i sklepach.
Ewentualnie, czy dać sobie spokój, sprzedać i kupić coś mocniejszego?
Budżet: 1000-1500 zł na części, ew. 3000 na notebooka (tego mogę sprzedać za
ok 1500)
pozdrawiam,
gavroche26