IP: *.telsten.com / *.telsten.com 24.09.04, 14:44
pomózcie prosze, skopiowalam z exela arkusz do worda, ma byc on niestety w
tabelce, a cos nie idzie mi to rysowanie, czy jest mozliwosc ustalenia z gory
ilosci kolumn i wierszy i wstawienia tego tak by sie samo dopasowalo
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka