Dodaj do ulubionych

Dodawanie programów do autostartu

IP: *.bytom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 22:16
Witam.
W jaki sposób można dodać program tak aby uruchamiał się wraz z systemem? (Win 98)
Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: Dodawanie programów do autostartu 14.10.04, 22:34
      Gość portalu: Jacek napisał(a):

      > Witam.
      > W jaki sposób można dodać program tak aby uruchamiał się wraz z systemem? (Win
      > 98)
      > Pozdrowienia

      Dopisać odpowiedni klucz i pozycję (na wzór już istniejących) w gałęzi HKLM\Software\Microsoft\Current Version\Run lub też użyć specjalnego programu, np. RegCleaner.
      • amon-ra A najprościej dodać skrót do programu... 14.10.04, 22:36
        ... do menu Autostart w Menu Start\Programy.
        • Gość: Jacek Re: A najprościej dodać skrót do programu... IP: *.bytom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 22:38
          Dzięki
          Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka