Dodaj do ulubionych

ściąganie programów przez DC++

IP: *.czajen.pl / 80.51.252.* 20.11.04, 01:28
Dlaczego jak sciagam jakis program przez DC++ np. Office to pokazuje jak
sciaga kazdy plik osobno (po 11 kb). Czy nie da sie zrobic tak aby sciagal
caly folder jak np. film. (a nie tak rozdzielal na pliczki, przecie wtefy jest
wolniej.)
Obserwuj wątek
    • Gość: kriF Re: ściąganie programów przez DC++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 10:38
      Jezeli cie dobrze zrozumialem, to chodzi ci o to czemu nie sciaga calego programu na raz... A jak twoim zdaniem lepiej sciagac... kilaset plikow na raz czy po koleji, jeden po drugim...?

      Folder w przeciwienstwie do filmu nie sklada sie z jednego elementu i nie da sie pobrac go "za jednym razem"... Każdy plik jest z osobna sciagany, a potem umieszczany w katalogu.

      (szkoda, ze nie zadales takiego pytania na jakims hubie.. mial bys tam bana na zawsze :P)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka