Gość: Damian
IP: *.czajen.pl / 80.51.252.*
20.11.04, 01:28
Dlaczego jak sciagam jakis program przez DC++ np. Office to pokazuje jak
sciaga kazdy plik osobno (po 11 kb). Czy nie da sie zrobic tak aby sciagal
caly folder jak np. film. (a nie tak rozdzielal na pliczki, przecie wtefy jest
wolniej.)