Gość: siwy IP: 82.177.70.* 28.11.04, 22:06 potrzebuję plik notatnika gdzie go mogę znalesc a poza tym jak bede go miał gdzie go pozniej umiescic z góry dzieki Link Zgłoś Obserwuj wątek
amon-ra Re: notatnik 28.11.04, 22:09 Chodzi Ci o plik notepad.exe? Możesz przywrócić go z płyty instalacyjnej (z katalogu i386 - należy zmienić mu nazwę z notepad.ex_ na notepad.exe) do katalogów C:\WINDOWS\ i C:\WINDOWS\system32\. Link Zgłoś