IP: 82.177.70.* 28.11.04, 22:06
potrzebuję plik notatnika gdzie go mogę znalesc a poza tym jak bede go miał
gdzie go pozniej umiescic z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: notatnik 28.11.04, 22:09
      Chodzi Ci o plik notepad.exe? Możesz przywrócić go z płyty instalacyjnej (z katalogu i386 - należy zmienić mu nazwę z notepad.ex_ na notepad.exe) do katalogów C:\WINDOWS\ i C:\WINDOWS\system32\.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka