Gość: KanU
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.11.04, 00:13
Klawiatura ta sprawia że podczas właczania komputera zawsze włącza mi się
bios. Sprawdziłem na drugim komputerze, to samo. klawiatura jest nowa.
klawisze nie są zablokowane . czy ktoś miał podobny problem albo domyśla się
co się dzieje ?