Dodaj do ulubionych

Sony Cyber Shot DSC 32

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 15:28
czy ktos wie, czy moge tym aparatem zrobic sobie zdjecie sama,
ustawiajac go na kilkosekundowe czuwanie?

pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: vanilla83 Re: Sony Cyber Shot DSC 32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 23:46
      Proponowalabym zajrzec do instrukcji obslugi :-) Ten aparat posiada
      samowyzwalacz, wiec bez problemu mozesz zrobic sobie fotke sama... tylko, ze
      statyw przydalby sie :)Chociaz ja radzilam sobie tez wtedy kiedy nie mialam pod
      reka statywu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka