Gość: wlascicielka zloma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 15:28 czy ktos wie, czy moge tym aparatem zrobic sobie zdjecie sama, ustawiajac go na kilkosekundowe czuwanie? pzdr Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: vanilla83 Re: Sony Cyber Shot DSC 32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 23:46 Proponowalabym zajrzec do instrukcji obslugi :-) Ten aparat posiada samowyzwalacz, wiec bez problemu mozesz zrobic sobie fotke sama... tylko, ze statyw przydalby sie :)Chociaz ja radzilam sobie tez wtedy kiedy nie mialam pod reka statywu. Link Zgłoś