Dodaj do ulubionych

AMD Operton?

IP: 81.190.171.* 15.12.04, 15:30
co to za wynalazek?
ptr.pl/sklep/kat.php?grupa=19&gatunek=150
Obserwuj wątek
    • gray Re: AMD Operton? 15.12.04, 16:01

      to procesor czyli wynalazek juz dosyć stary.
    • jot-23 Re: AMD Operton? 15.12.04, 17:04
      Gość portalu: mający komputer napisał(a):

      > co to za wynalazek?

      "2" na poczatku, czyli mozna uzywac w plytach na dwa procesory
      jezeli masz plyte na jeden procesor kup 140, te same parametry.
      • Gość: tswiercz Re: AMD Operton? IP: *.karpaty.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.04, 18:24
        Po co się ograniczać do dwóch. Najlepiej kupić płyte na 8 procków i będzie można w domowym zaciszu symulować wybuch bomby jądrowej :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka