Gość: Romek
IP: *.pila.sdi.tpnet.pl
20.05.02, 14:23
Witam !
czy ktoś zna ten program (lub podobne do niego jeśli chodzi o działanie -
programy "Spy")? Chodzi mi o to, jak wyłączyć ich działanie, aby nie zapisywały
danych z klawiatury i nie robiły zrzutów, w trakcie korzystania z
komputera?Jakie są inne programy tego typu? Chodzi mi szczególnie o jeden,
który był podobno na którymś z CD Chipa? Nie znam jego nazwy, a Chip na swojej
stronie nie ma archiwum wydanych płyt CD.
Pozdrawiam
Romek