Dodaj do ulubionych

kupić komputer w Stanach

09.01.05, 12:01
Najlepiej przez Internet... znacie jakieś adresy?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • swissman Re: kupić komputer w Stanach 09.01.05, 15:52
      kot.polarny napisała:

      > Najlepiej przez Internet... znacie jakieś adresy?
      > Pozdrawiam

      google widac w twoich okolicach nie dziala....

      coz... zajrzyj chocby tu:

      www.google.ch/search?hl=de&q=buy+computer+usa&btnG=Google-Suche&meta=
    • Gość: wojo Re: kupić komputer w Stanach IP: 193.188.105.* 09.01.05, 16:07
      www.pcmall.com
      www.tigerdirect.com /czesto sprzedaja "reconditioned"/
      www.jr.com
      www.insight.com
      www.circutcity.com
      www.compusa.com
      Nie jestem pewien czy wysylaja poza granice USA, ale zawsze nowosci i ceny
      mozesz sprawdzic. Powodzenia. :-)
      • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 03:35
        wojo napisał(a):

        www.pcmall.com
        www.tigerdirect.com /czesto sprzedaja "reconditioned"/
        www.jr.com
        www.insight.com
        www.circutcity.com
        www.compusa.com

        > Nie jestem pewien czy wysylaja poza granice USA, ale zawsze nowosci i ceny
        > mozesz sprawdzic. Powodzenia. :-)

        Czlowieku o czym ty piszesz?

        przeciez oni zdieraja z kazdego skore!

        O wiele lepiej zrobisz kupujac w COSTCO!

        www.costco.com/Common/CategoryMain.aspx?cat=84
        Nie kupuje sie REFURBISHED bo maja krotka gwarancje!

        Najlepiej wejsc na strone firmowa i wybierac tam firmy ktore sprzedaja!\

        usa.asus.com/products/notebook/nbindex.htm
        usa.asus.com/wheretobuy/WTB_Notebook.htm
        wysylasz eMail i negocjujesz po przez FAX!

        Looking for ASUS notebooks in the US or Canada?

        Email us. notebooksales@asus.com

        Or call us at 888-678-3688

        • Gość: wojo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.dyn.optonline.net 14.01.05, 12:54
          Racja, ale przecietny forumowicz na pewno nie wyda $1500 + na laptop. A
          rozejrzec sie, po jak to niektorzy twierdza dzikim zachodzie, powinni bo
          pozniej spotykasz sie z prawdziwa paranoja, lub chorymi polskimi legendami.
    • Gość: wojo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.dyn.optonline.net 09.01.05, 16:23
      www.pcmall.com
      www.circuitcity.com
      www.compusa.com
      www.insight.com
      www.jr.com
      www.tigerdirect.com ???
      Ciekawe strony, ceny tez niezle.
      • Gość: Znawca Re: kupić komputer w Stanach IP: 80.51.73.* 09.01.05, 16:29
        Wejdz sobie na www.pricegrabber.com to jest dopowiednik naszego skąpca
        na pewno znajdziesz cos interesujacego
        • Gość: o Re: kupić komputer w Stanach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.05, 18:39
          www.google.plwww.google.pl
    • Gość: ri Re: kupić komputer w Stanach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 01:12
      Jeżeli komputer ma być używany w Europie to nie radzę. W USA napięcie jest 100V i 60Hz, reszta świata czyli u nas też 230V i 50Hz. Z napięciem nie byłoby ostatecznie kłopotu ale z Hercami to inna bajka
      • kell99 Re: kupić komputer w Stanach 14.01.05, 02:05
        Nie opowiadaj bajek, praktycznie kazdy sprzet komputerowy ma zasilacz
        uniwersalny i na 115V/60Hz i na 230V/50Hz. Monitor ma najczesciej przelacznik
        automatyczny, tani zasilacz desktopowy przelacznik mechaniczny. Tak samo jest z
        aparatami cyfrowymi, telefonami komorkowymi, ipodami etc..

        A kupowac sie nie oplaca zupelnie w best buy czy circuit city (komputerowa,
        przedrozona tandeta)..
        • Gość: mix pytanko do Kell99 IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.05, 02:48
          mam nabyty kilka lat temu w amazonie laptop toshiby i combo CDROM/CD/DVD drive
          już chyba niestety zjechany, bo intensywnie używany. Matshitaujda 710.
          Gdzie mogę to ew. kupić? Na linkach do części compusa.com tego niestety nie
          ma...
          Thanx za odpowiedź.
          • kell99 Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 03:06
            masz na mysli 'panasonic udja 710' bo tak podaje google. proboj na ebay, proboj
            w serwisie panasonica/toshiby. watpie bys mogl kupic kilkuletni naped dvd w
            sklepie. w serwisie moze powiedza jaki inny naped mozesz podlaczyc, moze ktorys
            z nowszych modeli. zerknij koniecznie na ebay
          • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 03:27
            > mam nabyty kilka lat temu w amazonie laptop toshiby i combo CDROM/CD/DVD
            > drive już chyba niestety zjechany, bo intensywnie używany. Matshitaujda 710.
            > Gdzie mogę to ew. kupić? Na linkach do części compusa.com tego niestety nie
            > ma...

            > Thanx za odpowiedź.

            Na eBay za $ 7.00 plus przesylka!

            compusa sprzedaje przeceniony ZLOM!
            • kell99 Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 03:36
              podaj link z laski swojej do tego za 7$
              • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 05:42
                kell99 napisał:

                > podaj link z laski swojej do tego za 7$

                poszukaj sobie na eBay.

                • kell99 Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 05:45
                  szukalem, to ty pisales, ze sa jakies za 7$.. znowu slowa rzucone na wiatr?
                  • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 06:35
                    kell99 napisał:

                    > szukalem, to ty pisales, ze sa jakies za 7$.. znowu slowa rzucone na wiatr?

                    Znow marudzisz!

                    EBay jest dynamiczna NIE statyczna LIVE auction!

                    Auction Count Charts
                    www.quotetracker.com/ebay/M012005.gif?59068
                    www.quotetracker.com/ebay/01132005.gif?98293
                    www.quotetracker.com/ebay/Y2004.gif?57026
                    Wiem bo niedawno SAM ja sprzedalem! i doskonale wiem jakie sa ceny!


                    Zamiast marudzic idz sie uczyc!
                    • kell99 Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 06:44
                      rany bzyku, przestan juz chrzanic. wszystko jest, ale nie wtedy gdy jest to
                      potrzebne.. mowiles, ze jest za 7$, ale 15 minut potem juz nie potrafisz
                      znalesc.. bujna wyobraznia gora;)
                      • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 09:24
                        kell99 napisał:

                        > rany bzyku, przestan juz chrzanic. wszystko jest, ale nie wtedy gdy jest to
                        > potrzebne.. mowiles, ze jest za 7$, ale 15 minut potem juz nie potrafisz
                        > znalesc.. bujna wyobraznia gora;)

                        Bzyka to mozesz w dupe pocalowac.

                        Znajdz sobie KELNERA ktory bedzie ciebie obslugiwal!

                        Kelnerowi za uslugi trzeba placic .... w przypadku gdybys o tym zapomnial!
                    • gray Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 08:31

                      wybacz ale na ebay, podobnie jak na allegro, każda aukcja ma swój własny
                      statyczny adres. nie podawaj, proszę, nieprawdziwych informacji - są lepsze
                      sposoby budowania autorytetu.
                      • lipcio Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 08:44
                        ale o czym ty mowisz ?
                        • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 09:29
                          lipcio napisał:

                          > ale o czym ty mowisz ?On sam nie wie ....
                        • m.gregor Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 12:21
                          To odpowiedz na tego bzykowego posta:
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=19261200&a=19437960
                      • Gość: galilleo Re: pytanko do Kell99 IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 09:21
                        gray napisał:

                        >
                        > wybacz ale na ebay, podobnie jak na allegro, każda aukcja ma swój własny
                        > statyczny adres. nie podawaj, proszę, nieprawdziwych informacji - są lepsze
                        > sposoby budowania autorytetu.

                        Akcje sa dynamiczne to znaczy ze jak nie zapisales adresu STATYCZNEGO to
                        akcji ktore juz sie skonczyly nie znajdziesz.

                        Jak nie rozumiesz co znaczy akcja DYNAMICZNA to nie wsadzaj innym slow
                        w usta!

                        Nie wypowiadaj sie na tematy ktorych nie rozumiesz!
                        • gray Re: pytanko do Kell99 14.01.05, 09:33
                          Gość portalu: galilleo napisał(a):

                          > Akcje sa dynamiczne to znaczy ze jak nie zapisales adresu STATYCZNEGO to
                          > akcji ktore juz sie skonczyly nie znajdziesz.

                          to znajdź inną - czyżby inne były droższe? a może w ogóle nie było tej za $7? a
                          może to była cena 5 minut po rozpoczęciu aukcji? na takich zasadach znajdę ci
                          mercedesa za złotówkę... ale zaraz, pisałeś że świetnie znasz ceny i że sam
                          sprzedawałeś za tyle... dziwne to wszystko.

                          daj sobie spokój i nie brnij już dalej.
                          • Gość: mix a propos ebaya i pyskowki IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.05, 10:25
                            Na compusa ten naped refurbished kosztowal 571 USD, wiec trudno mi uwierzyc, ze
                            to poszlo za 7, jezeli laser byl oczywiscie...
                            Dzieki za przypomnienie o ebayu.
      • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 03:24
        ri napisał(a):

        > Jeżeli komputer ma być używany w Europie to nie radzę. W USA napięcie jest
        > 100Vi 60Hz, reszta świata czyli u nas też 230V i 50Hz.
        > Z napięciem nie byłoby ostatecznie kłopotu ale z Hercami to inna bajka

        Czlowieku CO ty za BZDURY piszesz!

        Zapisz sie do szkoly i zacznij sie uczyc podstaw wpierw fizyki, elektryki
        i elektroniki potem jezykow!
      • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 07:05
        ri napisał(a):


        > Z napięciem nie byłoby ostatecznie kłopotu ale z Hercami to inna bajka


        czlowieku!
        PC pracuje na pradzie stalym a nie zmiennym.

        Przy / po rektyfikacji nie ma znzczenia ile hertz!

        Hertz maja znaczenie przy innych elementach (motorach elektrycznych).

        Czasy sie zmienily.

        Przy obecnej technologi w sprzecie Elektryczno - elektronicznym HERTZ nie
        ma juz takiego znaczenia bo w praktyce obecnie wszedzie uzywa sie IC
        kontrolerow (invertor) i mozna zmieniac czestotliwosc, jak rownierz
        kontrolowac przesuniecia fazowe np. przy silnikach wielofazowych!




        • lipcio Re: kupić komputer w Stanach 14.01.05, 08:15
          pamietaj o czyms o czym jeszcze nikt ci nie napisal - cla co prawda przy
          przesylce juz nie ma na czesci komputerowe ale na 99% zaplacisz VAT 22% wiec
          spokojnie tyle mozesz sobie doliczyc do ceny (aha - pamietaj ze VAT liczy sie
          od cena towaru + koszt wysylki - od tej sumy polski urzad celny nalicza podatek)
          • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 09:27
            lipcio napisał:

            > pamietaj o czyms o czym jeszcze nikt ci nie napisal - cla co prawda przy
            > przesylce juz nie ma na czesci komputerowe ale na 99% zaplacisz VAT 22% wiec
            > spokojnie tyle mozesz sobie doliczyc do ceny (aha - pamietaj ze VAT liczy sie
            > od cena towaru + koszt wysylki - od tej sumy polski urzad celny nalicza
            > podatek)

            Jak masz ochote to plac na utrzymanie tych prosiakow!
            inni sa sprytniejsi!
            • lipcio Re: kupić komputer w Stanach 14.01.05, 10:44
              > Jak masz ochote to plac na utrzymanie tych prosiakow!
              > inni sa sprytniejsi!

              oczywiscie... z toba na czele...

              nikt ci nie powiedzial ze nielogowanie sie tylko po to zeby wszyscy
              widzieli .com na koncu nie jest juz w modzie ? "prestiz" juz cie sie tylko tak
              podnosi ? :-)
              • Gość: he he he Re: kupić komputer w Stanach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 11:53
                Przeciez on pisze ze wsi spod Grudziadza przez proxy...
    • Gość: komputrzak Re: kupić komputer w Stanach IP: *.nyc.rr.com 14.01.05, 05:35
      jesli bedziesz uzywal tego w USA to zdecydowanie
      www1.us.dell.com/content/default.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs
      • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 05:40
        komputrzak napisał(a):

        > jesli bedziesz uzywal tego w USA to zdecydowanie
        > www1.us.dell.com/content/defaul t.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs


        Nie REKLAMUJ ZLOMU!
        Dell to strasznie przeplacone przereklamowane swinstwo!
      • kell99 Re: kupić komputer w Stanach 14.01.05, 05:47
        tylko dla kogos kto sie zupelnie nie zna na komputerze;) ktos kto sie zna duzo
        lepiej zrobi kupujac komputer zlozony ze specyficznych czesci.. ostatnio pracuje
        przy dellu i chyba zmienie krytyczne zdanie o tym sprzecie, chociaz sam bym w
        zyciu czegos takiego nie kupil
        • chrobot Re: kupić komputer w Stanach 14.01.05, 06:42
          I co z tego, ze kupicie komputer w USA-a co z gwarancja? Co bedziesz im odsylac?
          Koszty wysylki wyniosa wiecej niz cala naprawa. A jezeli chodzi o zasilanie to
          wiekszosc power supplays ma zasilanie na 220 z tym, ze nie wiem jak z
          komputerami produkowanymi serynie.
          pzdr
          • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 06:58
            chrobot napisał:

            > I co z tego, ze kupicie komputer w USA-a co z gwarancja? Co bedziesz im
            > odsylac?

            Jak znasz sie na komputerach to po za NOTEBOOK ci gwarancja nie potrzebna.

            > Koszty wysylki wyniosa wiecej niz cala naprawa.

            koszty wysylki sa bardzo drogie!

            > A jezeli chodzi o zasilanie to wiekszosc power supplays ma zasilanie na 220
            > z tym, ze nie wiem jak z komputerami produkowanymi serynie.

            Wszystkie komputery maja zasilacze z 110 - 250 Volt!

            Desktopy maja z tylu czerwony suwak 110 V <<< --
    • Gość: galilleo Re: kupić komputer w Stanach IP: *.west.biz.rr.com 14.01.05, 06:52
      Laptop IBM, albo ASUS


      Desktop buduj sam, albo plac jak masz kopalnie zlota!

      Jedne z lepszych robi:

      www.abscomputers.com/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka