Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 23:49 Nie mogę uruchomić DC++. Ściągnełam go, ale nie umiem go włączyć, nie umiem. Gdzie mogę znależć poradnik w net lub może ktoś z was mi pomoże. Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: zenek Re: DC++ IP: 217.153.79.* 25.01.05, 00:52 polecam faq... jest na stronie... pamietaj ze musisz sama udostepniac pliki i sloty zeby nie dostac kicka/bana wpisz w goglach polskie huby dc i wyskoczą jakies na pewno strony oficjalne takm tez sa porady... nie zapominj tez o active/passive ustawieniu, yo5! Link Zgłoś
Gość: zenek <a href="http://www.hubdc.org/reklama.php" target="_blank">www IP: 217.153.79.* 25.01.05, 00:54 www.hubdc.org/reklama.php Link Zgłoś