IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 23:49
Nie mogę uruchomić DC++. Ściągnełam go, ale nie umiem go włączyć, nie umiem.
Gdzie mogę znależć poradnik w net lub może ktoś z was mi pomoże. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zenek Re: DC++ IP: 217.153.79.* 25.01.05, 00:52
      polecam faq... jest na stronie...

      pamietaj ze musisz sama udostepniac pliki i sloty zeby nie dostac kicka/bana
      wpisz w goglach polskie huby dc i wyskoczą jakies na pewno strony oficjalne
      takm tez sa porady...

      nie zapominj tez o active/passive ustawieniu, yo5!
      • Gość: zenek <a href="http://www.hubdc.org/reklama.php" target="_blank">www IP: 217.153.79.* 25.01.05, 00:54
        www.hubdc.org/reklama.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka