Dodaj do ulubionych

problem z kamera cyfrowa

IP: *.dsl.bcvloh.ameritech.net 19.03.05, 16:44
witam pozyczylem cyfrowa kamere sony tylko jest taki problem nagralem filmik
ale jest on w rozdzielczosci 320*240 i po wrzuceniu na kompa praktycznie nic
nie widac a przeciez nie o to chodzi w cyfrowej kamerze dodam ze w opcjach
jest do wyboru jeszcze jedna rozdzielczosc ale jeszcze gorsza 160*120
nagralem fajny filmik i chcialbym jakos zwiekszyc jego rozdzielczosc tak zeby
bylo cos widac czy ma ktos jakis pomysl, program cokolwiek zeby to poprawic
Obserwuj wątek
    • kell99 Re: problem z kamera cyfrowa 19.03.05, 16:46
      kupic lepsza kamere?;)
    • Gość: mk Re: problem z kamera cyfrowa IP: *.block.alestra.net.mx 19.03.05, 18:13
      jak podinasz do kompa, przez usb ?
      jeeli tak to raczej nic wiecej nie uzyskasz
    • caesar_pl Re: problem z kamera cyfrowa 19.03.05, 20:19
      Czyli masz kamere 750 tys pixel.To jest dora rozdzielczosc.Jakosc jak analogowa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka