Gość: kamil
IP: *.dsl.bcvloh.ameritech.net
19.03.05, 16:44
witam pozyczylem cyfrowa kamere sony tylko jest taki problem nagralem filmik
ale jest on w rozdzielczosci 320*240 i po wrzuceniu na kompa praktycznie nic
nie widac a przeciez nie o to chodzi w cyfrowej kamerze dodam ze w opcjach
jest do wyboru jeszcze jedna rozdzielczosc ale jeszcze gorsza 160*120
nagralem fajny filmik i chcialbym jakos zwiekszyc jego rozdzielczosc tak zeby
bylo cos widac czy ma ktos jakis pomysl, program cokolwiek zeby to poprawic