drops22
27.03.05, 01:10
mam podzielony dysk na trzy partycje i czy moge wylaczyc przywracanie systemu
na dyksach nie sytemowych(D i E)bez "szkody" dla dysku C?
czy po wylaczeniu przywracania systemu to co znajduje sie na tych dyskach
bedzie automatycznie usuniete(bo razem na nich dwoch jest 1 GB czegos tam)-
czyli uzyskam wolne miejsce?