Dodaj do ulubionych

do zaawansowanych....

29.07.02, 20:21
Niekiedy system potrafi stworzyc files ktorych sam nie rozumie i nie pozwala
dokonac na nich absolutnie zadnej operacji.np jest file o nazwie [a vk$] bez
exten. i jakiejkolwiek informacji .Co nalezy zrobic by taka file powiedzmy
usunac albo zmienic jej nazwe badz atrybut.
Obserwuj wątek
    • Gość: me Re: do zaawansowanych.... IP: *.96.252.64.snet.net 29.07.02, 20:47
      Mozesz sprobowac przez Properties dla danej file i folderu jesli masz W2k albo
      Xp.Tam pousuwac wszystkie atrybuty typu Read only czy indeksacyjne jesli masz
      ustawione Simple file sharing. Jesli nie to w properties w zakladkach Security
      i Sharing musisz przejac na sibie(administratora)wszystkie uprawnienia.
      To samo dla parent folder.
      Natomiast jesli jest system file(lub tez windows tak mysli) to ratuje cie
      podglad z innego systemu operacyjnego na tym kompuerze ewentualnie DOSa.
      • Gość: thadd Re: me IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.07.02, 21:32
        Wszystko co piszesz jest prawda ale zaden system nie rozpoznaje tej file nawet
        DOS i praktycznie nie ma szans zeby ja usunac.Dwie takie file powstaly w
        NORTON Protected Recycle Bin i wprawdzie w niczym nie przeszkadzaja ale fakt
        ze nie mozna z tym nic zrobic wyzwala we mnie chec zmierzenia sie z tym
        problemem .Przejrzalem wszystkie dostepne newsgroup i ludzie maja taki problem
        ale nikt nie podaje rozwiazania.Tak na marginesie ,jest taki program Nicko's
        Commander ktory w prosty zposob pozwala na manipulacje atrybutami files
        (wszystkimi).Nic,probuje dalej.
          • Gość: thadd Re: me IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 30.07.02, 21:51
            Mam piec bardzo dobrych programow do defragmentacji nawet takie ktore pokazuja
            co masz w dowolnym bloku ale niestety wszelkie proby jak narazie bez
            powodzenia.System nie wykazuje bledow,dwie nieczytelne files maja po 0 kB ale
            zamkniete sa w dir i ta pokazuje 688 kB.Rzecz jednak w tym ze wszelkie proby
            dotarcia do tych files koncza sie niepowodzeniem system ich poprostu nie czyta
            i nic nie mozna zrobic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka