Gość: new
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.07.05, 11:48
Witam
Piszę w imieniu mojego kolegi. Wystąpił u niego taki problem:
Przy ładowaniu systemu pojawia sie komunikat braku pliku command.com,
niestety przy próbie uruchomienia systemu z dyskietki i jest to samo. Widać
napisy o uruchamianie z CD lub bez, a następnie znów komunikat o command.com.
Jakieś sugestie?