Dodaj do ulubionych

direct connect

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.02, 11:16
jakie sa minimalne wymagania sprzetowe dla DC ? jest jakis patch?
jakie programy so potrzebne do dzialania (np IE 4.0)?
Obserwuj wątek
    • stratoos Re: direct connect 26.08.02, 14:44
      > jakie programy so potrzebne do dzialania (np IE 4.0)?

      DC to samodzielny program pod windows. Wymagania sprzetowe jak sadze ma dosc
      niskie jednak bez naprawde szybkiego lacza z netem szkoda sobie zawracac nim
      glowe.

      pzdr i powodzenia, s.

      ps. zwracaj uwage na regulaminy hubow ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka