Gość: loch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.02, 11:16 jakie sa minimalne wymagania sprzetowe dla DC ? jest jakis patch? jakie programy so potrzebne do dzialania (np IE 4.0)? Link Zgłoś Obserwuj wątek
stratoos Re: direct connect 26.08.02, 14:44 > jakie programy so potrzebne do dzialania (np IE 4.0)? DC to samodzielny program pod windows. Wymagania sprzetowe jak sadze ma dosc niskie jednak bez naprawde szybkiego lacza z netem szkoda sobie zawracac nim glowe. pzdr i powodzenia, s. ps. zwracaj uwage na regulaminy hubow ;) Link Zgłoś