IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.05, 00:00
Witam.
Mam jeden dyski podzielony na trzy partycje, które mają "nazwy" C,E,F . Mój
DVD rom ma literkę D.
Jak zrobić, żeby partycje były oznaczone literkami C,D,E a DVD rom literką
F ?
Pomóżcie - sama nie dam rady.
Pozdrawiam DARIA
Obserwuj wątek
    • neder Re: Partycje 24.08.05, 00:07
      FAQ - jeden z ostatnich tematów
      pzdr
      • diabel-tasmanski Re: Partycje 24.08.05, 00:24
        tym razem ty mnie ubiegłeś :)
        • Gość: b00g13 Re: Partycje IP: *.lodz.dialog.net.pl 24.08.05, 00:36
          łeś/łaś


          a tak na prawdę to ja byłem pierwszy;)
          • diabel-tasmanski Re: Partycje 24.08.05, 00:44
            > łeś/łaś
            masz racje
            > a tak na prawdę to ja byłem pierwszy;)
            nie masz racji neder bylA pierwsza
            • Gość: b00g13 Re: Partycje IP: *.lodz.dialog.net.pl 24.08.05, 00:48
              pierwszy był chaos, a potem b00g13 i jego
              prekognicja
              • Gość: b00g13 Re: Partycje IP: *.lodz.dialog.net.pl 24.08.05, 00:48
                zapomniałem dodać

                ;D;D;D
                • Gość: wavestorm Re: Partycje IP: *.mpi.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.05, 06:55
                  Polecam Partition Quest Magic 8.0///bardzo łatwo to zmienisz tym programem
    • Gość: tratatatek Re: Partycje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 11:43
      W Windows XP litery dysków można zmieniać bez problemu.
      Wchodzisz:
      Panel sterowania -> narzędzia administracyjne ->
      zarządzanie komputerem
      i tam (z lewej) Magazyn -> Zarządzanie dyskami.

      Klikasz prawym przyciskiem myszki na DVD/CD i wybierasz:
      zmień literę dysku ...

      Chwilowo zmieniasz literę D na X (lub coś dalej niż F).
      teraz partycje na dysku:
      C jest OK.
      E zmieniasz na D (jest już wolne),
      F zmieniasz na E (jest już wolne),

      Teraz możesz zienić literę DVD/CD na F, ale lepiej zostawić X -
      może kiedyś utworzysz nową partycję na dysku i znowu się pomiesza.

      itobybyłonatyle
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka