Gość: Daria
IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
24.08.05, 00:00
Witam.
Mam jeden dyski podzielony na trzy partycje, które mają "nazwy" C,E,F . Mój
DVD rom ma literkę D.
Jak zrobić, żeby partycje były oznaczone literkami C,D,E a DVD rom literką
F ?
Pomóżcie - sama nie dam rady.
Pozdrawiam DARIA