francka
23.10.05, 09:01
Witam!!! Chciałam prosić o pomoc, nie wiem co mam z tym kompem zrobic, chodzi
jak chce =( :
W czasie pojawienia się pulpitu na pasku zadań koło zegara pojawiają się
czerwone kółka z krzyzykiem gdy najezdzam na nie pisze ze komputer
zainfekowany, gdy wchodze na strone pojawia mi sie niebieska plansza na
ktorej pisze moje ip i takie inne dane... niedawno moja kumpela miała to samo
i z tego co słyszłąm to podbno jej wujek jej cos z kompa usunał i chodzi
normalnie. Bardzo prosze jezeli ktos wie co nalezy z tym zrobic to prosze o
pomoc , bede wdzieczna