Dodaj do ulubionych

Problem z komputerem =(

23.10.05, 09:01
Witam!!! Chciałam prosić o pomoc, nie wiem co mam z tym kompem zrobic, chodzi
jak chce =( :
W czasie pojawienia się pulpitu na pasku zadań koło zegara pojawiają się
czerwone kółka z krzyzykiem gdy najezdzam na nie pisze ze komputer
zainfekowany, gdy wchodze na strone pojawia mi sie niebieska plansza na
ktorej pisze moje ip i takie inne dane... niedawno moja kumpela miała to samo
i z tego co słyszłąm to podbno jej wujek jej cos z kompa usunał i chodzi
normalnie. Bardzo prosze jezeli ktos wie co nalezy z tym zrobic to prosze o
pomoc , bede wdzieczna
Obserwuj wątek
    • neder Re: Problem z komputerem =( 23.10.05, 11:07
      www.mgregor.republika.pl -> wklej log na forum Wirusy
      • Gość: Skrym Re: Problem z komputerem =( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 12:27
        Prawdopodobnie masz trojana lub innego gada typu śmieć :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka