Gość: lech
IP: *.w83-205.abo.wanadoo.fr
23.10.05, 11:18
Podzielilem dysk dur na dwie czesci.Dzieki temu w jednej moglem nagrac nowy
windows xp.Druga czesc- stary xp ktory chcialem usunac ze wzgledu na blokade
microsoft(poprzedni wlasciciel)Nie wiem jak spowrotem polaczyc w jeden
dysk.Po wylaczeniu komputera i ponownym wlaczeniu nigdy nie trafia na nowy
windows ale na pusta czesc dysku dur.Musialbym miec wiecznie wlaczony
kompt.Co powinienen zrobic.Jakies rady?