Dodaj do ulubionych

Partition magic

IP: *.w83-205.abo.wanadoo.fr 23.10.05, 11:18
Podzielilem dysk dur na dwie czesci.Dzieki temu w jednej moglem nagrac nowy
windows xp.Druga czesc- stary xp ktory chcialem usunac ze wzgledu na blokade
microsoft(poprzedni wlasciciel)Nie wiem jak spowrotem polaczyc w jeden
dysk.Po wylaczeniu komputera i ponownym wlaczeniu nigdy nie trafia na nowy
windows ale na pusta czesc dysku dur.Musialbym miec wiecznie wlaczony
kompt.Co powinienen zrobic.Jakies rady?
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: Partition magic 23.10.05, 14:15
      Gość portalu: lech napisał(a):

      > Podzielilem dysk dur na dwie czesci.

      Co to jest "dysk dur"?

      > Dzieki temu w jednej moglem nagrac nowy
      > windows xp.Druga czesc- stary xp ktory chcialem usunac ze wzgledu na blokade
      > microsoft(poprzedni wlasciciel)

      Jaką blokadę? Konieczność aktywacji?

      > Nie wiem jak spowrotem polaczyc w jeden
      > dysk.

      Odpowiedz najpierw na kilka pytań:
      1. Czy sformatowałeś partycję z pierwotnym systemem?
      2. Jaki komunikat ukazuje się na ekranie po włączeniu komputera (ważne, w jakim języku)?
      3. Czy po przytrzymaniu klawisza F8 bezpośrednio po starcie sprzętu na ekranie ukazuje się menu wyboru systemu?
      • Gość: T-800 Re: Partition magic IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 23.10.05, 15:11
        amon-ra napisał:

        > Co to jest "dysk dur"?

        Twardziel po francusku. ;-]
    • beata_ Re: Partition magic 23.10.05, 14:47
      O ile wiem, w Partition Magic jest opcja likwidacji partycji i "scalania" dysku
      w jedno...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka