Dodaj do ulubionych

awaria monitora

01.12.05, 18:52
Tamtego posta pisała moja siostra.
problem: wyłączony komputer i monitor przyciskiemw obudowie, po kolejnym
uruchomieniu komputera monitor nie daje się załączyć. kontrolka miga na
zielono.
Prośba: co to za licho wlazło w ten monitor ktoś wie?? przecież egzorcysty
wzywac nie będę!!!
Przez sieć mozna na tamten komputer wejśc więc problem pewnie z samego
monitora
Obserwuj wątek
    • neder Re: awaria monitora 01.12.05, 19:08
      > Tamtego posta pisała moja siostra.

      haha ;D

      skoro piszesz, że przez sieć to znaczy że masz do dyspozycji inny monitor?
      podłącz i zobacz... teraz to takie gdybanie i strzelanie.
    • Gość: Dzidek Re: awaria monitora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 19:17
      civi1 napisała:

      > kontrolka miga na zielono.

      A co o tym objawie jest w instrukcji obsługi monitora ?
      • civi1 Re: awaria monitora 01.12.05, 19:35
        trudno powiedziec co o tym mówi instrukcja bo niestety jej nie mam:(, co do
        innych monitorow on nie dziala nigdzie, dzięki sprawdziłysmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka