civi1
01.12.05, 18:52
Tamtego posta pisała moja siostra.
problem: wyłączony komputer i monitor przyciskiemw obudowie, po kolejnym
uruchomieniu komputera monitor nie daje się załączyć. kontrolka miga na
zielono.
Prośba: co to za licho wlazło w ten monitor ktoś wie?? przecież egzorcysty
wzywac nie będę!!!
Przez sieć mozna na tamten komputer wejśc więc problem pewnie z samego
monitora