Dodaj do ulubionych

Subwoofer - pomocy !!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 19:41
Drodzy forumowicze, kupiłam sobie dzisiaj głośniki do kompa, dwa głośniki +
subwoofer, nie kumam do końca ale czy ten duzy subwoofer ma tylko stać i
buczec czy coś z nim jest nie tak ??? Dwa małe głośniki grają a subwoofer
wydaje tylko z siebie bas i łupucupu - żadnego innego dźwieku, a po
odłączeniu dwóch małych głosniczków to nie ma żadnej muzyki tylko subwoofer
łupie, czy jest popsuty czy tak ma być ?
Obserwuj wątek
    • nie_mam_czasu Re: Subwoofer - pomocy !!! 10.01.06, 19:45
      tak ma byc:)
      • Gość: Aśka Re: Subwoofer - pomocy !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 20:12
        Poważnie czy sie nabijasz ze mnie ?
        • Gość: Laptopowiec Re: Subwoofer - pomocy !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 20:23
          Powaznie :-)
    • Gość: Greg Re: Subwoofer - pomocy !!! IP: *.acn.waw.pl 10.01.06, 20:37
      Subwoofer to inaczej głośnik sub-niskotonowy, on ma za zadanie odtwarzać
      wyłącznie niskie, wręcz najniższe tony.
    • primo555 Re: Subwoofer - pomocy !!! 10.01.06, 23:51
      powinien jeszcze robic: upsaupsa
      • arius5 Re: Subwoofer - pomocy !!! 11.01.06, 00:43
        primo555 napisał:

        > powinien jeszcze robic: upsaupsa


        Moj nie robi :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka