Dodaj do ulubionych

procesory "nie" Palomino

IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 13.02.06, 12:58
które z pierwszych wersji Athlonów są "nie" Palomino,bo chcę taki kupić ale
na Allegro są przeważnie Palomino a ja takiego nie chcę.Nie dość że to są
stare modele,a ludzie chcą kosmiczne sumy. Czy np. Athlon 1700 były "nie"
Polamino?
Obserwuj wątek
    • Gość: Royal Re: procesory "nie" Palomino IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.06, 20:30
      były inne nie palomino. Były takrze na jądrze Thoroughbred A lub B.
    • Gość: eltalon Re: procesory "nie" Palomino IP: 193.201.167.* 14.02.06, 16:40
      Zgadza się. Ale z athlonami wykonanymi w 018 mikrona jest problem, bo ludzie
      niechętnie się ich pozbywają. A ceny kosmiczne.
      Z ciekawości, dlaczego nie palomino?? Mi działa dobrze....
      • elias26 Re: procesory "nie" Palomino 14.02.06, 22:21
        kup sobie athlona XP 1700+ Ajuge, to sa dopiero procesory
        • Gość: kk Re: procesory "nie" Palomino IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 15.02.06, 01:40
          palomino to przecież przestarzała technologia.Jak już kupić to 0,13u .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka