Gość: Rafi22
IP: *.ztpnet.pl
07.04.06, 18:55
mam zaprojektowac baze danych gieldy samochodowej i ich wlascicieli.zrobilem 2 tabelki jedna z gielda a druga z wlascicielami i musze teraz dokonac polaczen miedzy tymi tabelami poprzez element wspolny w moim wypadku imie i nazwisko. jak to zrobic i czy to sie robi w kwerendach jak tak to jak?? jak to polaczyc???? musze to szybko zrobic bo na jutro musze oddac to na dyskietce:(:( piszcie