guayazyl1
16.05.06, 19:22
witam,
moze jest to pytanie z gatunku durnych no ale zapytac musze bo sam odpowiedzi
nie znam. chce kupic komputer w Stanach. komputer ma dobre parametry, jest
dobrej firmy i w dobrej cenie. komputer ma wbudowany tuner telewizyjny z
recorderem. czy w Polsce bede mial z tunera pozytek? a moze beda z nim
klopoty jak z telewizorem do odbioru w systemie NTSC?
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.