m17
06.02.03, 21:31
Świeżo kupiona nagrywarka połamała mi płytkę CD.
Jako,że była na gwarancji oddałem ją do serwisu Media Marktu(tam kupowałem).
Jakie było moje zdziwienie kiedy po dwóch tygodniach (!) okazało się,że jest
to "uszkodzenie mechaniczne" i niestety w ramach gwarancji nie zostanie
naprawione.Tak poza tym nie dostałem żadnej informacji o tym co naprawdę jest
uszkodzone i ile bedzie kosztowac naprawa.
Mieliscie już taki przypadek? Bo w Media Markcie zwalają wszystko na mają
płytkę i upierają się,że w ogóle starciłem juz teraz gwarancję...