Dodaj do ulubionych

problem z leniwą szefową

19.07.06, 23:53
hej,
mam problem otóż moja szefowa często zwala na mnie swoją robotę - gotowe
pliki wysyła dalej jako swoje - co moge zrobić, żeby osoba która je otrzymuje
wiedziała, że są moje???
mam lekko dosyć tego wyzysku.
zaznaczam przy tym, że jest osóbka na tyle cwana, że moje treści często po
prostu wkleja do nowego pliku a ja nie za bardzo moge uniemozliwić jej w
ogóle kopiowanie z mojego pliku bo się wscieknie - jak ją
przechytrzyć?????????
Obserwuj wątek
    • Gość: tomeczek Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:53
      pracus5 napisała:

      > moja szefowa często zwala na mnie swoją robotę - gotowe
      > pliki wysyła dalej jako swoje - co moge zrobić, żeby osoba która je otrzymuje
      > wiedziała, że są moje???
      > moje treści często po
      > prostu wkleja do nowego pliku

      Chodzi o pliki tekstowe, worda itp.?
      Może spróbuj na początek zrobić jakis mały błąd żeby sprawdzić czy w ogóle czyta
      to co kopiuje/wkleja? Jak się nie połapie, no to... wiesz co robić dalej :)
      A potem - hop na jej miejsce :)
      • krzysztofsf PDF ? 20.07.06, 13:20
        Przesylac jako pdf a u dolu kazdej strony maczkiem - "sporzadzil jan kowalski dzial xyz" i data.
        • tiges_wiz Re: PDF ? 20.07.06, 13:31
          zalezy jak masz umowe u prace.
          Przewaznie jest tak, ze wszystko co zrobisz nalezy do firmy (ale nie do szefowej)
        • Gość: Greg Re: PDF ? IP: 212.76.40.* 20.07.06, 13:33
          No tak, ale z zabezpieczeniem przed kopiowaniem tekstu, inaczej nic to nie da...
      • skurczybyk1 Re: problem z leniwą szefową 21.07.06, 12:48
        Gość portalu: tomeczek napisał(a):

        > pracus5 napisała:
        >
        >
        > Chodzi o pliki tekstowe, worda itp.?
        > Może spróbuj na początek zrobić jakis mały błąd żeby sprawdzić czy w ogóle czyt
        > a
        > to co kopiuje/wkleja? Jak się nie połapie, no to... wiesz co robić dalej :)
        > A potem - hop na jej miejsce :)

        tak to sam się może pożegnać z robotą
        • Gość: tomeczek Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 13:09
          skurczybyk1 napisał:

          > tak to sam się może pożegnać z robotą

          Dlatego napisałem "Jeśli się nie połapie...", z akcentem na _jeśli_
    • Gość: weldon Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 13:57
      Przekazuj jej rękopis.

      pzdr
      • Gość: tomeczek Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 13:08
        Gość portalu: weldon napisał(a):

        > Przekazuj jej rękopis.

        Po pierwsze szefowa może przepisać sama i wyjdzie na to samo
        Po drugie szefowa może jej _polecić_ przygotowanie pisma juz w Wordzie.

        Szukajmy innych rozwiązań. Ten PDF bez mozliwości kopiowania to chyba najlepsze.
        • Gość: mdk Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 13:41
          office.microsoft.com/pl-pl/assistance/HA010397891045.aspx
    • Gość: hehehe Re: problem z leniwą szefową IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 15:21
      Prawym na plik>>>wlasciwosci>>>podsumowania i wypelnij odpowiednie rubryki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka