Dodaj do ulubionych

fax z kompa

IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 20.07.06, 23:31
Czesc,
PORADZCIE MI PROSZE JAKIEGO PROGRAMU MAM UZYC ZEBY MOC WYSYLAC I ODBIERAC
FAKSY UZYWAJAC KOMPA. PROBOWALEM APLIKACJI "MOONY" ALE NIE CHCIALA DZIALC,
POTRZEBOWALA BIBLIOTEKI CAPI2032.DLL. WGRALEM JA DO WINNT/SYSTEM32 ALE TO NIC
NIE DALO.
DZIEKI WIELKIE ZA POMOC
Obserwuj wątek
    • oleyu Re: fax z kompa 21.07.06, 11:37
      a jak sie łączysz z netem ???? to pierwsza sprawa :)
      • Gość: gostek2006 Re: fax z kompa IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 21.07.06, 23:48
        slale lacze ISDN
    • Gość: weldon Re: fax z kompa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 11:48
      Podobno:

      www.snappysoftware.com/download.htm
      Osobiście nie próbowałem.

      pzdr

      • oleyu Re: fax z kompa 21.07.06, 11:52
        no jak sie nie ma analogowego modemu to można sobie próbowac az do ... :D
        • Gość: weldon Re: fax z kompa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 12:14
          "Program służący do wysyłania i odbierania faksów za pomocą komputera
          osobistego. Aplikacja współpracuje z każdym modemem (analogowym, ISDN)
          obsługującym podstawowe funkcje faksu. Odebrane dokumenty mogą zostać
          wyświetlone na ekranie bądź też wydrukowane, natomiast materiały do wysłania
          mogą pochodzić zarówno z edytora tekstu jak i ze skanera (zeskanowane
          dokumenty). Program posiada funkcję przekierowywania faksów na inny numer lub
          adres e-mail, umożliwia także dokonywania zrzutów ekranu otwartych okien, a
          następnie przesyłanie ich jako jeden wielostronicowy dokument (w czasie jednej
          transmisji). Wśród ciekawszych funkcji programu można wymienić możliwość
          zapisywania faksów przychodzących w formacie PDF, automatyczne konwertowanie
          dokumentów Microsoft Word i Excel do formatu nadającego się do przesłania
          faksem, współpracę z książkami adresowymi programów pocztowych oraz możliwość
          prostego manipulowania obrazem faksu. Program w języku angielskim.

          idg.pl"
          • Gość: gostek2006 Re: fax z kompa IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 21.07.06, 23:50
            sorki, jaki program?
    • Gość: Mucha Plujka Re: fax z kompa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 14:13
      Gość portalu: gostek 2006 napisał(a):

      > Czesc,
      > PORADZCIE MI PROSZE JAKIEGO PROGRAMU MAM UZYC

      Sam program NIC NIE POMOŻE !

      Do tego potrzeba jeszcze modemu telefonicznego z funkcją faksu (czyli takiego
      za 15 zł w polskich sklepach).
      • Gość: gostek2006 Re: fax z kompa IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 21.07.06, 23:47
        uzywam salego lacza ISDN
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka