Dodaj do ulubionych

Czy mozecie polecic dobra karte telewizyjna ?

IP: *.bu.amu.edu.pl 20.03.03, 09:40
Obserwuj wątek
    • Gość: Mirko Najnowsza ATI IP: *.union01.nj.comcast.net 20.03.03, 13:08
      ATI Radeon AIW 8500 128MB - $150 po rabacie w USA.
      www.compusa.com/products/product_info.asp?
      product_code=293118&pfp=SEARCH
      Ma "cyfrowy magnetowid" czyli nagrywanie programow na dysk.
      • Gość: yankee Re: Najnowsza ATI IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.03, 14:57
        Jeżeli chodzi o dobrą kartę telewizyjną, a nie kartę grafiki z VIVO, to
        zdecydowanie polecam Leadtek WinFast TV2000 XP. Wydaje mi się, że Komputronik
        ma ją w ofercie, w połowie lutego kosztowała u nich 257 zł, ale może na
        giełdzie kupisz taniej. Naprawdę świetna karta, warta swojej ceny. Ale jeżeli
        pracujesz pod Linuxem, to zainwestuj w Avacs Smart TV w cenie około 220 zł. To
        karty zupełnie nowej generacji, o świetnych parametrach, a co ważniejsze,
        przystępnych cenach. Obydwie mają tuner radiowy i mogą Ci służyć jako cyfrowy
        magnetowid. Zyczę udanych zakupów. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka