Dodaj do ulubionych

Kieszen, i problem z dyskiem

IP: *.koba.pl 01.11.06, 15:55
Wczoraj podmieniałem w kieszeni dysk twardy 40 GB na 80 GB, po podmianie i wsadzeniu komputer wykrył nowy dysk, podzieliłem go na partycje i zainstalowałem system, i zastawiłem go do dzisiejszego ranka, rano odpalam komputer, patrzę a tu komp nie widzi dysku w kieszeni, miślałem że dysk padł, bo w biosie też go nie widać, wyciągnąłem kieszeń, docisnąłem kabelki, i po odpaleniu kompa wszedłem do biosa, i zamiast nazwy dysku bios wyświetlał krzaki, podmianiłem ten dysk 80 GB na 40 GB i teraz komp wcale już nie wykrywa dysku, co to może byś ??, może kieszeń padła, [ kiszeń to Tracer z Wentylatorem ] da się ją zreperować, i co mogło pać ?? za pomoc, Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gienek Re: Kieszen, i problem z dyskiem IP: *.chello.pl 01.11.06, 17:25
      Kieszenie na taśmy IDE to totalna porażka, tylko USB (ja na swojej zatańczyłem
      krakowiaczka!!:-)
      • Gość: Gupik Re: Kieszen, i problem z dyskiem IP: *.koba.pl 01.11.06, 17:32
        a czy można tą taśmę wymienić ??
        • Gość: ala Re: Kieszen, i problem z dyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 12:09
          kieszenie padają.
          zwłaszcza te z wentylatorkami
          mnie popsuła dysk (poszło jakieś przepięcie)

zdejmij obudowę, podłącz dyski (po kolei) na kablach aby się upewnić, że dyski
          są OK
          najlepiej dysk zamontować na stałe
      • Gość: Ludwik Re: Kieszen, i problem z dyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.06, 11:52
        Gość portalu: Gienek napisał(a):

> Kieszenie na taśmy IDE to totalna porażka, tylko USB

Co ty nie powiesz ???

A od kiedy masz te dyski na USB ???

Ja swoich kieszeni na IDE używam od kilkunastu lat i nie miałem z nimi
        problemów. :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka