Gość: orchid11
IP: 213.17.223.*
17.11.06, 16:45
Stoję przed wyborem monitora LCD. Nie wiem co wybrać bo sprzętu jest masa. Monitor musi mieć: 17 cali, rodzdzielczość 1280x1024 oraz koniecznie tuner TV. Jakie formy są dobre, co wybrać, proszę o pomoc, podanie modeli spełniających moje oczekiwania! Pozdrawiam, z góry dziękuję. :)