Dodaj do ulubionych

Jaki monitor?

IP: 213.17.223.* 17.11.06, 16:45
Stoję przed wyborem monitora LCD. Nie wiem co wybrać bo sprzętu jest masa. Monitor musi mieć: 17 cali, rodzdzielczość 1280x1024 oraz koniecznie tuner TV. Jakie formy są dobre, co wybrać, proszę o pomoc, podanie modeli spełniających moje oczekiwania! Pozdrawiam, z góry dziękuję. :)
Obserwuj wątek
    • Gość: antillez Re: Jaki monitor? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 17:50
      a w jakiej cenie?
    • Gość: akodo Re: Jaki monitor? IP: *.chello.pl 17.11.06, 20:54
      polecam LG L173ST (ma złącze DVI) albo tanszy LG M1717A
      • orchid11 Re: Jaki monitor? 17.11.06, 22:42
        cena do 1200 złotych może być 1300 max.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka