1974dasti 02.01.07, 19:03 Witam.Właśnie dostałem iPoda(60gb) i nic o nim nie wiem.Nie znam typu,jak go obsługiwać,jak działa menu.Jestem totalna noga w tym temacie.Proszę o pomoc w obsłudze menu i o wszystko co może mi się przydać.Bardzo dziękuję. Link Zgłoś Obserwuj wątek
michal_ludwik Re: POMOCY!!!! 02.01.07, 21:31 użyj google. www.apple.com/ipod/ www.apple.com/itunes/ www.apple.com.pl Link Zgłoś