Dodaj do ulubionych

POMOCY!!!!

02.01.07, 19:03
Witam.Właśnie dostałem iPoda(60gb) i nic o nim nie wiem.Nie znam typu,jak go
obsługiwać,jak działa menu.Jestem totalna noga w tym temacie.Proszę o pomoc w
obsłudze menu i o wszystko co może mi się przydać.Bardzo dziękuję.
Obserwuj wątek
    • michal_ludwik Re: POMOCY!!!! 02.01.07, 21:31
      użyj google.
      www.apple.com/ipod/
      www.apple.com/itunes/
      www.apple.com.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka